BLOG

POTLAČENÁ ČARODĚJKA

Příběhy z terapie

Většinou si zakládám na zemitosti, racionalitě a uchopitelnosti toho, co dělám. O čem mluvím málokdy je, že jsem i dost schopná čarodějka. Jenže pak přijde terapie, kde si s uzemněností nevystačíme a je třeba přejít za hranici. Jako třeba dnes..

Na terapii přišla mladá žena s celkem běžnou potíží, že když se dostane do konfliktu, kde si je ten druhý (blízký člověk) jistý svou pravdou, ona ztrácí sama sebe a nedokáže se sama sebe zastat.

Tato situace není tak neobvyklá a často vede k traumatické události z dětství, kdy malé dítě tváří v tvář rozzlobenému rodiči získává zkušenost, že je lepší mlčet.

Ale to nebyl tento případ. Duše nás vedla úplně jiným směrem. Malá dívenka vyslovila větu, která se rázem zhmotnila. Nebyla to totiž obyčejná věta. Byla vyslovena jako zaklínadlo. Není to o slovech, žádné „čáry máry“. Je to o energii, kterou k tomu použila. Nevědomě. Přesto s následky.

Holčička si z toho odnesla ponaučení. 1) nesmím se ozvat (abych druhým náhodou nezpůsobila trápení) a 2) tuto energii v sobě musím stůj co stůj potlačit. Tak snadné je ztratit sám sebe.

Žena si postupně brala zpět své schopnosti, svůj hlas i důvěru, že se je naučí zdravě používat. A plně se propojovala se svým cítícím srdcem, které ji podpoří v citlivém používání svých dovedností.

Takže milé čarodějky, nebojte se svých schopností. Jen je třeba s nimi nakládat moudře. Vědět, čím se aktivují i jak zvrátit nechtěné. Kultivovat jejich užívání i sama sebe. Mám pro vás přichystané Desatero pro anděly a možná už přichází ten správný čas pro jeho zveřejnění.

Do té doby.. Hlavně o sebe pečujte, o svůj dobrý vnitřní stav, protože pak jsem schopná jednat uvážlivě, laskavě, s nadhledem. Zatímco, když jsem sama zoufalá, vyčerpaná či bolavá, je velmi pravděpodobné, že druhým způsobím nechtěná zranění.

Mno, ono je to ještě o něco složitější. Ale o tom zase jindy. Třeba na on-line kurzu Instinkt a intuice, který pro vás chystám.

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.