Aktivní terapie

 

Už přestaň bloudit na povrchu. Jdi do hloubky a jednou pro vždy svůj problém vyřeš!

hlubinná terapie

Už bys ráda žila naplno?

Ponoř se do podstaty problému a vyřeš ho jednou pro vždy!

Většina našich potíží má příčinu v minulosti

Stává se, že přes naši snahu stále opakujeme stejné chyby. V různých vnějších kulisách vztahy končí na stejných tématech a nedorozumění. I v práci vstupuješ do stejných rolí. A i když to navenek nikdo nemusí vidět, uvnitř se cítíš nespokojená, lapená, ztracená sama sobě.

Pokud se již nějakou dobu zabýváš seberozvojem, většinu z výše uvedeného si uvědomuješ a snažíš se to změnit. Má to však své limity a postupně se dostáváš do situace, že již tvé nástroje nejsou účinné.

To je ta pravá chvíle pro transformační terapii, která ti umožní zpracovat vzorce a zážitky uložené v podvědomí.

hlubinná terapie

Co řeší aktivní terapie

N

Vytváří podmínky pro harmonické partnerství

N

Léčí zranění z dětství a vztahy s rodiči

N

Podporuje uzdravení z nemoci

N

Podporuje sebepřijetí a sebeocenění

N

Přináší do života hojnost a naplnění

N

Vede tě do tvé síly jako tvůrce svého života

Nabídka aktivní terapie

Nejedná se o psychoterapii a nenahrazuje zdravotní péči.

Stručný přehled mých individuálních služeb:

1

Aktivní terapie

Nech se vést svou duší přímo k příčině potíží. Změň tok energie a vývoj událostí.

~ 2500 Kč ~

2

 Konstelační terapie

Nahlédni do svých vztahů pomocí individuálních systémových konstelací.

~ 2500 Kč ~

3

Regresní terapie

Vypořádej se se svou minulostí. Pochop dávná omezení i dluhy.

~ 2500 Kč ~

Jak to probíhá

V aktivní terapii přirozeně snoubím své lety načerpané znalosti. Snoubí v sobě prvky regresní terapie, přepisu limbického otisku a hypnotické terapie.

Tancerova aktivní terapie

Zjistíme a přesně pojmenujeme, v čem je problém

Samotné terapii předchází povídání o problému, kdy si spolu ujasňujeme, co je skutečnou příčinou a formulujeme otázku, se kterou vstupujeme do podvědomí. S tvorbou otázky samozřejmě pomáhám.

V hlubokém podvědomí odblokujeme emoce

Po stanovení otázky tě provedu relaxací tak, aby se mozek přeladil do alfa a théta vln. To je stav, ve kterém se otevírá naše podvědomí a umožňuje nám nahlédnout tam, kam se přes racio nedostaneme. Po relaxaci již naplno vstupujeme do příběhu z vašeho života a hledáme místo, kde se to celé zvrtlo. 

Najdeme nové řešení a reakci na problémový uzel

V hlubokém meditativním stavu odblokováváme emoce, které v nás zůstaly neprožité. A poté do zápletky vnášíme naše současné vědomí, které si s kritickou situací umí poradit. Vy vnitřně prožijete nové řešení i uspokojení, které tato varianta přináší.

Pro naše racio shrneme otázku, odpověď i řešení

Po samotné terapii shrneme to podstatné. Ještě jednou pojmenujeme spouštěcí vzorec, starý způsob řešení a novou reakci, kterou si budete v následujících dnech osvojovat i v běžném životě.

Jde to i on-line!

Nevadí, že to máš ke mně daleko nebo ti chybí hlídání. Moderní technologie nás propojí.

Mé bohaté zkušenosti z on-line terapií potvrzují, že jsou stejně účinné, jako při osobním setkání

On-line terapie jsem poskytovala ještě před Covidem. Předešlé dva roky tento způsob prozkoušely na tisíckrát a opravdu já i klienti můžeme potvrdit: Funguje to!

Je jedno, jak jsi daleko či jaké máš možnosti hlídání. S Aktivní terapií můžeš měnit svůj život z pohodlí domova.

Terapie probíhá formou videohovoru na google meet. Potřebuješ k tomu ideálně notebook nebo počítač (s kamerou, mikrofonem a reproduktorem), stabilní internetové připojení a soukromí po dobu 2-3 hodin.

Před první on-line terapií se vždy setkáváme formou nezávazné on-line konzultace, kde si můžeš procitít, zda je tato forma pro tebe opravdu vhodná. Také na ní ráda zodpovím všechny tvé otázky.

hlubinná terapie

Zkušenosti s aktivní terapií

Raduji se s vámi z každého posunu. Někdy mi je sdělujete soukromě, jindy formou veřejné reference. Děkuji za vaši zpětnou vazbu.

Petra reference

Barbora Miklušová

Terapie s Adélkou velmi předčila má očekávání. Stala se mi laskavou průvodkyní a oporou v mém zmateném, zatemnělém vnitřním světě. Oceňuji Adélčinu schopnost vnímání, vysoké citlivosti. Moc děkuji za ten zážitek, úlevu a posun. Adélku vřele doporučuji a těším se na další setkání🌞🌺

Petra reference

Alena Bakalářová

Adélka má dar vhlédnout tam, kam zrovna nevidíte … nebo nechcete vidět … 🙂 Já jsem osobně vděčná za její přímost, neokecávání, je pro mě velmi inspirativní a děkuji za cenné informace.

Petra reference

Veronika Vrtielová

Skvelá osôbka, ktorú môžem len odporúčiť. Dokáže ponúknuť odpovede a úľavu na miestach, kde to človek najviac potrebuje a nesie v sebe neskutočný dar vidieť tie najhlbšie skúsenosti zaryté v podvedomí, ktoré s vami spoločne za ruku “pretransformuje” do niečoho krajšieho, a srdce vam naplní radosťou a odhodlaním, že zvládnete čokoľvek. 🙂

Často se mě ptáte

Nevím přesně v čem je problém. Vadí to?

Je naprosto v pořádku, že není jasné, kde je takříkajíc zakopaný pes. Od toho tu jsem já. Vyslechnu tě a cílenými otázkami začne vyplouvat, kde to drhne a odkud pro tebe bude nejužitečnější tvou zápletku rozmotávat.

Co si mám pod Aktivní terapií představit?

Když odpovím velmi zjednodušeně, je to hluboká terapie, která pracuje s tvým podvědomím. Podstatné je, že vše, co se v ní odehrává, co v ní prožiješ a procítíš je tvé. Nejsou to informace přicházející zvenku (ode mě), ale zevnitř. Tvůj prožitek, který najednou dává hlavu a patu mnohému z toho, co jsi doteď ve svém životě zažíval/a.

Pro mě má strukturu 5P – poznej, prožij, propusť, přeměň a praktikuj.

Jak vidíš, je to velmi celistvá metoda, která ti sedne přímo na míru.

V jakých intervalech probíhají jednotlivá setkání?

Pro Aktivní terapii je vhodný mezi setkáními 1-2 měsíční odstup. Tento druh terapie se odehrává ve velkých hloubkách, s energetickým přepisem, proto je vhodné dát si čas na integraci nových vzorců do každodenního života.

Je pro mne Aktivní terapie vhodná?

Protože Aktivní terapie pracuje s podvědomím, je vhodná pro každého psychicky zdravého člověka. Nemusíš nic umět, ani mít zkušenosti s podobným druhem terapií, vším tě provedu a vše předem vysvětlím.

Jediné, co potřebuješ, je vnitřní ochota nahlédnout, čím si vytváříš danou situaci či nemoc v životě. To ty sama jsi zdrojem svých obtíží i síly je změnit.

Pokud jsi v péči psychologa či psychiatra, prosím, informuj mě o této skutečnosti. Individuálně se domluvíme na možnostech a způsobech spolupráce. Obvykle začínáme konzultací, která je vhodná pro kohokoliv.

Objednávka terapie

Právě teď je ta správná chvíle vzít život do svých rukou a pohnout se dál. Cítíš, že má tvůj problém širší kořeny? Doporučuji zvýhodněný set 3 terapií.