Bachova květová terapie

 

Nech se při životních turbulencích podpořit silou přírody.

bachovy květové esence tancerová

Co Bachovky umí

Jsou na míru a usnadňují životní změny

Vypořádat se s emocemi může být velmi náročné. Osobní Bachovy esence ti s tím pomohou

Většinou pro vás Osobní Bachovy esence sestavuji jako podporu po terapii či transformačním kurzu. V takové chvíli Bachovky slouží jako neustálá „ladička“, která pomáhá dočistit emoce z minulosti a vymanit se ze staré setrvačnosti.

Jindy si Bachovky zavolají přímo vás. Cítíte se nepříjemně nebo procházíte náročnou etapou a hledáte pro sebe něco, co vám pomůže vaše břemeno unést.

Esence vám pomohou se stresem, úzkostmi, strachy či depresí. Ale také umí podpořit sebevědomí, vypořádat se s minulostí, nabrat zpět fyzické či psychické síly a uvolnit se ve svých přesvědčeních. Neznám psychické rozpoložení, se kterým by si Bachovy esence neporadily.

Sestavila jsem pro vás již tisícovku esencí. Od mnohých přicházejí zpětné reference a já vidím, jak se váš život proměňuje k lepšímu.

bachovky tancerová

Kdy se Bachovky hodí

N

Procházíš náročnou životní etapou

N

Máš úzkosti a zvažuješ užívání antidepresiv

N

Pracuješ na změně, ale setrvačnost je moc silná

N

Chceš uvolnit emoce svého dítě, zvířete, či očistit prostor

Jak fungují a z čeho jsou

Bachovy květové esence jsou energetické vysokovibrační výluhy z divoce rostoucích květin a dřevin, které vnášejí harmonii do našich rozbouřených emocí. Představ si, když jsi smutná a vejdeš do zahrady plné rozkvetlých růží. Hned se mezi nimi budeš cítit lépe. Když bys vstoupila do vrbového háje, působilo by to na tebe úplně jinak. To jsou Bachovy esence. A já pro tebe skládám osobní kytici, která bude přesně odpovídat tvému emočnímu rozpoložení.

Bachovky tancerova

Čistě přírodní složky

Bachovy esence jsou tvořeny z divoce rostoucích rostlin v panenské přírodě, samozřejmě v bio kvalitě. Jsou to zdravé rostliny, které mají silnou energii a předají ji i vám.

Osobně na míru

Při sestavování Osobních Bachových esencí se ladím na vás, vstupuji do vašeho příběhu a hledám, jaká vnitřní nerovnováha vyvolává váš emoční stav. Esence tak působí nejen na samotné vyvolané emoce, které vnímáte na povrchu, ale pracují i s hlubšími příčinami. 

Dlouhodobá podpora

Bachovy esence se užívají 4x denně 4 kapky po dobu 21 dní. Tím zajišťují dlouhodobou a trvalou podporu. Mezi mými klientkami mám mnoho žen, kterým úspěšně pomohly přestát náročné období bez antidepresiv, byť již byla lékařsky indikována.

Nabídka Bachovek

Stručný přehled, pro koho lze Osobní Bachovy esence sestavit

1

Osobní bachovy esence vč. konzultace

Bachovky s porozuměním pro dospělou osobu, která je pro sebe objednává a chce změnit své naladění.

~ 1200 Kč ~

2

pro děti, zvířata, věci

Bachovky sestavuji také pro děti, zvířata i věci s energetickou pamětí (např. dům)

~ 450 Kč ~

3

Bachovky bez konzultace

Někdy jsme jen unavení a chceme podporu bez hlubšího porozumění. Pro tyto stavy jsou vhodné Bachovky bez konzultace 

~ 650 Kč ~

Zkušenosti s mými Bachovkami

Tak, jak je u mě přirozeností, i Bachovky pracují ve vícero úrovních, včetně hloubek. Když si kapu své Bachovky do úst, cítím, jak mi tělem prochází vlna uvolnění. Zrovna u těch posledních ukápla i slzička. Jsem nesmírně ráda, že pro vás mohu Bachovky sestavovat. Je to jedna z možností, jak uvolňovat vnitřní okovy a brnění, která v sobě nosíme.

Petra reference

Dita Gabrielová

Moooc děkuji za Bachovky!!! Jsou fakt silné!!! Cítím je snad i v kostech, řasách i nehtech na nohou. Ale jsou úžasným pohlazením. Jen těžko hledám slov. Adélko, moc ti děkuji. Po 4 měsících s tebou se cítím víc a víc v sobě, se sebou a svět na zemi se mi líbí víc a víc!

Petra reference

Alena Miláčková

Adélko, děkuji ti za úžasný rozhovor, mluví se mi s tebou tak hezky, jde to samo. Udělalo mi to moc dobře, děkuji ti. Nepřestává mě přivádět v úžas, co všechno vidíš, cítíš a jak to sedí a zapadá do sebe! Neuvěřitelně to sedí. Bachovky od tebe miluji a holčičkám krásně zabírají. Školka už není problém.

Petra reference

Jarmila Matičková

Jestli bych za něco dala ruku do ohně, tak za Bachovy esence od skvělé terapeutky Adélky Tancerový! Z vlastní dlouholeté zkušenosti mohu doporučit tuhle moudrou ženu, která umí člověku „otevřít oči“, kde byly dlouho zavřené. Pokud máte ve svém životě nějaké dlouhodobé téma, které vás trápí, ať na těle, na duši, na srdci, můžete využít sílu Bachovek, které vám ukáží, jak ze začarovaného kruhu ven.

Mohlo by vás také zajímat

Je pro užívání Bachových esencí nějaké omezení?

Bachovky jsou jemné vysokovibrační esence, které lze užívat bez omezení. Neovlivňují se s jinými léky, homeopatiky či bylinkami. Můžete je užívat kdykoliv během dne. Stejně tak jejich užívání není podmíněno časovým odstupem od jídla či pití.

Jaké je doporučené dávkování a skladování?

Základní dávkování pro dospělého jsou 4x denně 4 kapky, aplikované ideálně rovnou z kapátka bezdotykově do úst. Pokud však ucítíte potřebu kapat si Bachovky častěji, vřele doporučuji následovat moudrost těla. Ono velmi dobře ví, kolik je pro něj akorát. Každý z nás má jiné „transformační tempo“ a pro někoho je rychlé přelaďování ideální stav. Toto platí i obráceně pro snížení množství.

Je možné, že na Bachovky reaguji intenzivně?

Ano, i tato varianta je možná. Pokud se v časové souvislosti s užíváním Bachových esencí objeví zvracení či průjem, je to vždy psychosomatický signál, že téma je pro vás silné a těžce vstřebatelné.

V takovém případě do odeznění potíží vynechte užívání Bachovek a poté začněte ve velmi nízkém dávkování 1x kapka ráno, 1x kapka večer, další den je možé zvýšit na 4x denně 1 kapka, další den 4x denně 2 kapky. Takto postupně s citlivostí k sobě navyšujte až na základní dávku 4x denně 4 kapky. Obtíže by se již neměly vrátit.

Bachovky mi nechutnají. Co mám dělat?

Chuť Bachových esencí je vnímána velmi suběktivně. Od sladké a osvěžující, přes neutrální, až po hořké, mýdlové či olejové. Tímto způsobem nám duše psychosomaticky říká, jak na tom s tématem a jeho přeladěním jsme. Příjemné chutě říkají: „Ano, to chci! Jdu do toho.“ Neutrální je dobré – není v tom nadšení, ale ani odpor. A pak tu jsou tyto „nechutné“ Bachovky. Z této chutě můžete odečítat, že se vám do té změny nechce, je nepříjená či náročná. To ale vůbec nevadí. Dovolte si projít změnou příjemně. Esence je možné kapat do vody či šťávy tak, aby nepříjemný vjem zmizel. Po 3 dnech znovu vyzkoušejte jejich chuť. Často již bývá příjemná.

Jaké je vhodné skladování? Mohou se zkazit?

Ideální skladování je v lednici. Ale není to nezbytně nutné. Stejně tak je možné je mít na poličce či v kabelce. Jejich běžná trvanlivost je 3 měsíce.

ALE! Pokud se Bachovy esence zakalí, již je dále neužívejte. Došlo k jejich kontaminaci a k dalšímu užívání nejsou vhodné. Můžete mě i kontaktovat pro vyhodnocení, jak postupovat dál.

Jak poznám, že fungují?

To je velmi dobrá otázka. Pro citlivé osoby je to jednoduché. Cítí, jak jimi prochází energie esencí. Jejich účinek je také velmi dobře zaznamenatelný změnou emočního rozpoložení. Člověk se cítí více v pohodě. Toto vyhodnocení je vhodné dělat v minimálním odstupu 3 dnů od užívání Bachovek.

U Bachových esencích sestavovaných na hluboké úrovně pak jejich působení nemusí být viditelné hned. Také jim to „trvá“, než prosáknou našimi vrstvami. Spíše si člověk po jejich dobrání uvědomí, že se v životě cítí jinak. Že některé věci, které do té doby prostě nešli, jsou pryč. Já takhle v sobě například nosila „smutnou vnitřní holčičku“. Byla to hluboká emoce pod mnoha vstvami jiných, provozních, emocí. Po dobrání lahvičky ten vnitřní pocit byl pryč a změna je trvalá.

Nic necítím. Fungují na mě?

Je dobré si přiznat, že není univerzální lék pro všechny a může se stát, že vaše tělo na Bachovky nebude reagovat. Pro někoho mohou být příliš jemné, potřeboval by něco „drsnějšího“. Někdo podvědomě vnitřní přeladění nepřipustí (jde svou energií proti jejich působení). A pak tu jsou případy, kdy vás Bachovky podpoří, ale již si toho nevšimnete. Jsme naučení si mnohem více všímat toho, co nefunguje, než toho, co funguje.

Zda jsou pro vás Bachovky vhodné nejlépe poznáte jejich otestováním.

Užívám psychofarmaka. Mohu užívat i Bachovky?

Ano, můžete. Ale je vhodné si uvědomit, že reakce na ně bude velmi mírná, neboť tělo je „otupělé“ silnějšími látkami.

Obráceně ale fungují skvěle. Mám mezi svými klientkami vícero žen, které Bachovky zachránily před užíváním antidepresiv.

Je však na zodpovědném zvážení, zda jste v takové situaci, že můžete vyzkoušet tuto jemnější cestu. Bachovy esence nejsou lék a pokud je váš stav vážný, je potřeba společně s lékařem zhodnotit, zda je pro vás odložení léčby bezpečné.

Objednávka Bachových esencí

I když se teď necítíš dobře, jsi podrážděná nebo špatně spíš, mám pro tebe dobrou zprávu: Bachovy esence ti pomohou opět obnovit vnitřní rovnováhu a pohodu.