BLOG

PODNIKÁNÍ MI BERE LÁSKU

Příběhy z terapie

CO VŠE MŮŽE KOMPLIKOVAT NAŠE PODNIKÁNÍ..? V rámci výkladů karet se mi ozvala jedna žena, podnikatelka. Nejprve si nebyla jistá, jestli je výklad karet vhodný i pro ni. Navrhla jsem jí, jak bychom mohly postupovat. Otázka pro karty byla prostá: Proč je mé podnikání prodělečné?

Vytahuji karty, spolu je prociťujeme. V podnikání je paní na správném místě, v tom problém není. Má k tomu všechny potřebné talenty. Ale.. něco tam jemně drhne. Pomalinku to stoupá z veliké hloubky. „Něco ztrácím..“, cítí velký smutek.

To něco je její vztah s přítelem.

A také hravost a radost.

Cítíte ten vnitřní rozpor? Jak může růst něco, co mi zároveň bere něco pro mě důležité. A tak se podvědomí snaží, aby se mi nedařilo.. a zbýval mi čas na lásku.

Pro tuto ženu je „lék“ snadný. Udržovat rovnováhu mezi prací a osobním životem a hlídat si své naladění. Podniká přeci proto, aby mohla jít svou cestou a měla v životě více svobody, radosti a tvořivosti.

Jaké záseky na tvé podnikatelské cestě potkaly tebe?

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.