fbpx

Nemoc z principu

Tak i Rubínová vědomá žena občas šlápne vedle. Mám virózu, horečku, bolí mě kosti, kyčle a kříž. Smažím se ve vlastní šťávě. Doslova a do písmene.

Přitom to začalo nevinně. Neshodli jsme se s mužem. Jenže tentokrát tu šlo o princip. Mužská a ženská energie, odlišné řešení jedné věci. Každý chtěl, aby ho ten druhý pochopil. Když jsme se k tomu tématu v následujících dnech vraceli, tak se rozkol zvětšoval. S tím třídenním obdobím koresponduje zánět spojivek nejmladšího. Nevěnovala jsem tomu pozornost a dál si vedla svou. Já tedy muže chápala.. ale chtěla jsem tvrdohlavě, aby i on pochopil mě.

Včera večer mě „lechtalo“ v krku. Přesto jsem to nadále přehlížela a nespojila příčinu a následek. Ráno už jsem se probudila „ne-mocná“. Konečně jsem se zastavila a sama sebe zeptala: „Co se děje? Kde v mém životě je disharmonie?“ Aha, aha.. Symbolonové karty příběh doplňují.. Žena ve zlaté kleci. Nesvéprávná. Hlídaná. Uražená. S rodovým vlivem. Přitom objektivně řečeno, muž se k ženám tímto způsobem skutečně nechová. Druhá karta. Společný tanec. Spolupráce. Střídání. Uznání. Není lepší ani horší. Aha aha. Ani já, ani on. Oba. Spolu. Uvnitř mě se začíná rozprostírat mír. Není třeba boje. Ani teploty. Ani nemoci.

Ale víte co. Ta nemoc.. Můj muž, co byl v rámci tématu také uzavřený. Mě uviděl. Otevřel pro mě zas své srdce. Někdy je pro druhé mnohem snazší nás vidět slabé a zraněné. Řeči nemoci totiž naše společnost rozumí. Jen ji nezneužívat, nepoužívat k manipulaci.

Hodně zdraví, harmonie a porozumění vám všem přeji ❤