BLOG

NEHODA NENÍ NÁHODA

Příběhy z mého života

Zdekovaná celá rodina, naložené auto a my stojíme na blikačkách u krajnice rychlostní silnice a nevíme, co bude s autem dál..

To jsou ty nevýhody vědomého života. Vše se děje rychle. Mě tedy ultrarychle.. Vlastně mě to vůbec nepřekvapilo.

Vyrazili jsme k moři. Tentokrát dost na divoko a tak jsem nebyla dopředu připravená. Snažila jsem se vše nachystat, aby před dlouhým dnem v autě byl i dlouhý spánek.. a ono se to – opět – nepodařilo. Brzký ranní odjezd se protahoval a atmosféra houstla.

Ani odjezdem se to nezlepšilo, vřelo to dál. Snažila jsem se uvolnit meditací, ale stále mě někdo vyrušoval.

Cítila jsem své rozladění, naštvanost zaměřenou proti mému muži a říkala jsem si.. to není dobré, to není dobré.. takto se akorát vybouráme..

Z myšlenek mě vytrhlo „dopr*dele, dopr*dele!“ ..a už jsme stáli u krajnice. Na palubní desce auta stála výstraha ‚Pozor, poškození motoru.‘

V mžiku se naštvaní všech rozplynulo a řešili jsme praktickou otázku: co dál.. Před námi 900 km tam.. a poté 900 km zpět. K domovu 100 km. Jasně, že mi to bylo hned jasné.. Však jsem to vytvořila!

Rychle se ladím. Auto bude dobré, je to jen zdvihnutý prst. Po několika telefonátech s autoservisáky a mnoha zavřených servisech je rozhodnuto. Jedeme dál. Tentokrát již bez vnitřního tlaku.

Takžeee.. Byla to náhoda?!

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.