Domů Kurz Základní kurz Symbolonu

Základní kurz Symbolonu

Kurz proběhne:
11. 11. 2023 (17:00-20:00) a
12. 11. 2023 (17:00-20:00)
.
Místo:
ON-LINE
na platformě Zoom
.
Velikost skupiny:
max. 14 osob
.

Kurzovné: 1790 Kč

.

Jak funguje ZOOM?

Pokud se přihlašuješ z PC či notebooku, měl by ti stačit jen tento odkaz bez nutnosti stahování aplikace a vkládání dalších hesel. Pokud se budeš účastnit přes tablet či mobil, je potřebné si nainstalovat aplikaci Zoom a pro registraci je nutné využít gmail účet! (například email@seznam.cz to nebere!)

 

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.

Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Přijďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.

Součástí kurzovného je i:

– manuál, který ti vždy připomene, jak s kartami Symbolon pracovat tak, aby tě co nejvíce konfrontovaly s příčinou problému, na který se ptáš
– podpůrná fb skupina, kde můžeš své výklady kdykoliv konzultovat s dalšími lidmi. Přeci jen, vidět do „karet druhých“ je vždy jednodušší, než naplno nahlédnout do těch svých.
– přístup k on-line míchání karet (tj. nemusíš mít nutně své)

.

.

Na kurzu se naučíš:

– jak se správně ptát, aby odpověď dávala smysl
– etické i energetické základy, aby tvé výklady byly „čisté“
– OTEVŘÍT SE SVÉ VNITŘNÍ MOUDROSTI A INTUICI
– číst v kartách
– i tvořit smysluplnou odpověď ke tvé otázce

A protože je kurz koncipován prožitkovou formou:

– bude tě to bavit
– vyzkoušíš si vytvořit výklad
– odpovíš si na svou otázku

A to vše s mou podporou. Věnuji se každému!
Kurzovné:  1790 Kč

 

Reference

Petra reference

Dita Gabrielová

Pokud pochybuješ o účinnosti karet, nepochybuj a jdi do toho. Jsem jednou z mnoha účastnic tohoto kurzu a mohu jen říci ,,je to super,,. Karty SYMBOLON se stali mým přítelem ve chvíli, kdy hledám odpovědi 🙂 Dozvíš se ukrytá tajemství uvnitř sebe, proč se někdy nemůžeš pohnout z místa a opravdu z vlastní zkušenosti vím, že když víš co tě ,,brzdí,, najdeš způsob jak jít dál. Často právě to, že něco najednou vím a chápu, pustí člověka dál. Tak ŠUP, A JDI DO TOHO 🙂 👍. ….. A už jen, Adéla Tancerová je velmi zkušenou lektorkou s velkým srdcem a dokáže se naladit na individualitu každého účastníka, není se tedy čeho bát 💕

Petra reference

Lenka Matysová

Absolvovala jsem u Adélky základní kurz Symbolonu a musím říct, že tohle jsem nečekala. Byla to nesmírně zajímavá a obohacující zkušenost ✨ vřele doporučuji a ještě jednou moc za vše děkuji 💕. Adélky přístup je lidský, trpělivý, čiší z ní mnoho zkušeností a příjemná profesionalita. Byl to první, ale určitě ne poslední kurz, který jsem u ní absolvovala 🌸 lektory si vždy pečlivě vybírám, než někam strčím nos a Adélka je nádherná trefa do černého ❤ DOPORUČUJI 💜

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 14 osob.

Co ke kurzu potřebuji?

Ideální je mít své karty Symbolon. Pokud je nemáš, včas mi napiš, pošlu ti odkaz na „elektronické tažení karet Symbolon“. I ty ti poslouží stejně dobře. Jen pro složitější výklady je tato forma již nedostatečná.

Stabilní připojení k internetu a PC nebo mobilní telefon s funkční kamerou a mikrofonem, abychom se vzájemně viděli a slyšeli.

Hodí se i propiska a sešit na poznámky.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Vším tě ráda provedu.

Co když onemocním?

Kurz je nahráván, proto je možné ho shlédnout i ze záznamu. V fb skupině je možné následně zkonzultovat svůj výklad.

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • méně než 14 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 500,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím.

Událost je ukončena.

Cena

1,790.00 CZK

Umístění

ON-LINE
ZOOM

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *