Domů Kurzy Základní kurz Symbolonu 2_23

Základní kurz Symbolonu 2_23

Kurz proběhne:
18. 2. 2022 (17:00-20:00) a
19. 2. 2022 (17:00-20:00)
.
Místo:
ON-LINE
na platformě Zoom
.
Velikost skupiny:
max. 14 osob
.

Kurzovné: 1490 Kč

.

Jak funguje ZOOM?

Pokud se přihlašuješ z PC či notebooku, měl by ti stačit jen tento odkaz bez nutnosti stahování aplikace a vkládání dalších hesel. Pokud se budeš účastnit přes tablet či mobil, je potřebné si nainstalovat aplikaci Zoom a pro registraci je nutné využít gmail účet! (například email@seznam.cz to nebere!)

 

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.

Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Přijďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.

Součástí kurzovného je i:

– manuál, který ti vždy připomene, jak s kartami Symbolon pracovat tak, aby tě co nejvíce konfrontovaly s příčinou problému, na který se ptáš
– podpůrná fb skupina, kde můžeš své výklady kdykoliv konzultovat s dalšími lidmi. Přeci jen, vidět do „karet druhých“ je vždy jednodušší, než naplno nahlédnout do těch svých.
– přístup k on-line míchání karet (tj. nemusíš mít nutně své)

.

.

Na kurzu se naučíš:

– jak se správně ptát, aby odpověď dávala smysl
– etické i energetické základy, aby tvé výklady byly „čisté“
– OTEVŘÍT SE SVÉ VNITŘNÍ MOUDROSTI A INTUICI
– číst v kartách
– i tvořit smysluplnou odpověď ke tvé otázce

A protože je kurz koncipován prožitkovou formou:

– bude tě to bavit
– vyzkoušíš si vytvořit výklad
– odpovíš si na svou otázku

A to vše s mou podporou. Věnuji se každému!
Kurzovné:  1490 Kč

 

 

Reference

Petra reference

Míša Ivanisková

Adélka mi pomohla najít v sobě odvahu a otevřít těžké nezpracované téma, které v sobě táhnu již mnoho životů. S Adélkou nejde o hraní si, ale o tvrdou práci od rána do rána, díky čemuž se výsledky dostaví o to rychleji 😁 Samozřejmě dbá i na to, že každý jsme individuální a proto si nechá zvolit, co chcete absolvovat a nikdo není do ničeho tlačen. Vše je dobrovolné a je jen na nás kdy a jak moc se posuneme. Pokud byste rádi udělali krok vpřed ve Vašich tématech, s důvěrou se obraťte právě na Adélku. Kolektiv, který Adélka k sobě přitahuje též stojí za zažití 😺

Petra reference

Veronika Chourová

Vřele doporučuji Adélku, její vedení a vhledy během terapie jsou úžasné. Laskavým a dle situace daným způsobem vám ukáže, kde je zakopaný pes a co s tím. Nejúžasnější pro mě byl zatím jeden víkendový seminář Životem ženy. Co tam se otvíralo a čistilo bylo až neuvěřitelné. Těším se na další. To se nedá popsat to se musí zažít. 😊 Neváhejte Adélku oslovit, je to žena s velkým Ž a hlavně s velkým ❤️❤️

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 14 osob.

Co ke kurzu potřebuji?

Ideální je mít své karty Symbolon. Pokud je nemáš, včas mi napiš, pošlu ti odkaz na „elektronické tažení karet Symbolon“. I ty ti poslouží stejně dobře. Jen pro složitější výklady je tato forma již nedostatečná.

Stabilní připojení k internetu a PC nebo mobilní telefon s funkční kamerou a mikrofonem, abychom se vzájemně viděli a slyšeli.

Hodí se i propiska a sešit na poznámky.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Vším tě ráda provedu.

Co když onemocním?

Kurz je nahráván, proto je možné ho shlédnout i ze záznamu. V fb skupině je možné následně zkonzultovat svůj výklad.

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • méně než 14 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 500,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím.

Datum

18 - 19 Úno 2023

Čas

17:00 - 20:00

Cena

1,490.00 CZK

Umístění

ON-LINE
ZOOM

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *