Domů Kurz Workshop Výklad Symbolonu pro rok 2024

Workshop Výklad Symbolonu pro rok 2024

Kurz proběhne:
23. 1. 2022 (18:00-21:00)
.
Místo:
on-line Zoom
.
Velikost skupiny:
max. 20 osob
.

Kurzovné: 550 Kč

Workshop Výklad Symbolonu na téma roku 2024 je určen především pro účastníky kurzů Symbolon. Je možné přidat se k nám i bez předchozí zkušenosti, vším budu provádět a své poselství si každý najde. Tento workshop však nemá za cíl naučit vás s kartami pracovat.

Cílem workshopu je společně se naladit do hloubek naší duše a stanout tváří v tvář výzvám a tématům, které nám rok 2024 přináší.

Součástí workshopu je i společná vedená vizualizace, která tě podpoří v realizaci své cesty rokem 2024.

Kdy:         23.1.2024, 18-21 hod.

Kde:         ON-LINE ZOOM

.

Co můžete čekat?

–   provedu vás výkladem na hlavní téma roku 2024 i jeho interpretací
–   podporu své intuice a sebevědomí
–   proniknutí do svého podvědomí bez cizích vstupů a ovlivňování
–   vše směřované pouze k vám samotným, neboť skutečně ovlivnit nebo změnit můžeme jen sami sebe

Pro koho?

–   především pro ty, kteří se mnou prošli alespoň Základním kurzem Symbolonu
–   je možné se však přidat i pokud ještě nemáte svou zkušenost s kartami Symbolon a přesto vás toto téma láká

S kým?

–   se zkušenou lektorkou s mnohaletou praxí
–   Symbolon používám již 20 let pro sebe i při práci s klienty
–   pracuji s jeho plným potenciálem neomezeným „knihou“

Workshop je intenzivní, osobní a živý.

Váš růst bude podpořen fb skupinou. Jejím účelem bude sdílení, vzájemná podpora a bude prostorem pro konzultace profesních i osobních výkladů. Pokud si karty Symbolon zamilujete, můžete rozvíjet své schopnosti v Roční škole výklad karet Symbolon.

Součástí kurzovného je i:

🧿 manuál, který ti vždy připomene, jak sestavit výklad na vhled do Nového roku
🧿 podpůrná fb skupina, kde můžeš své výklady kdykoliv konzultovat s dalšími lidmi. Přeci jen, vidět do „karet druhých“ je vždy jednodušší, než naplno nahlédnout do těch svých.
🧿 přístup k on-line míchání karet (tj. nemusíš mít nutně své)

.

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.

Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Přijďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.

 

Reference

Petra reference

Lenka Zelená

Výklad Symbolonu s Adéla Tancerová doporučuji všem, kteří „se chtějí pohnout z místa“. Nejedná se o žádné „hádání budoucnosti“, jak si mnozí představují pod výkladem karet. Jde o velmi hlubokou a účinnou sebekaučovací metodu. Po hlubší praxi možná i pro použití pro druhé. Díky díky díky.
 
 

Petra reference

Lenka Matysová

Absolvovala jsem u Adélky základní kurz Symbolonu a musím říct, že tohle jsem nečekala. Byla to nesmírně zajímavá a obohacující zkušenost ✨ vřele doporučuji a ještě jednou moc za vše děkuji 💕. Adélky přístup je lidský, trpělivý, čiší z ní mnoho zkušeností a příjemná profesionalita. Byl to první, ale určitě ne poslední kurz, který jsem u ní absolvovala 🌸 lektory si vždy pečlivě vybírám, než někam strčím nos a Adélka je nádherná trefa do černého ❤ DOPORUČUJI 💜

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 20 osob.

Co ke kurzu potřebuji?

Ideální je mít své karty Symbolon. Pokud je nemáš, včas mi napiš, pošlu ti odkaz na „elektronické tažení karet Symbolon“. I ty ti poslouží stejně dobře. Jen pro složitější výklady je tato forma již nedostatečná.

Stabilní připojení k internetu a PC nebo mobilní telefon s funkční kamerou a mikrofonem, abychom se vzájemně viděli a slyšeli.

Hodí se i propiska a sešit na poznámky.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Vším tě ráda provedu.

Co když onemocním?

Kurz je nahráván, proto je možné ho shlédnout i ze záznamu. V fb skupině je možné následně zkonzultovat svůj výklad.

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • méně než 14 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 500,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím.

Událost je ukončena.

Cena

550.00 CZK

Umístění

ON-LINE
ZOOM

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *