Domů Kurz Vize srdce – rok 2024

Vize srdce – rok 2024

Kurz proběhne:
14. 1. 2024 (10:00-19:00)
.
Místo:
Liblická 5
Praha 9 – Hloubětín
.
Velikost skupiny:
max. 12 osob
.

Kurzovné: 990 Kč

.
Doprava:
  • Metro B – stanice Hloubětín
  • Tramvaj – Hloubětín 16, 25
  • Autobus – Hloubětín 110, 186, 273
  • autem – dobré parkování
 
Před námi se rozprostírají možnosti nového roku. Dovolíte si v roce 2024 překročit hranice svých představ? Vpustit do svého života nečekané, ale o to víc naplňující?
 
Většina z nás má jasnou představu, co by si ve svém životě přála. Obvykle je vytvářená rozumem, postavená na tom, co by se hodilo a mělo.
Ale co když srdce touží po něčem jiném..?
 
Pro rok 2024 vám nabízím příležitost roztáhnout křídla srdce. Zhmotnit svou vizi srdce koláží, která vám celý rok (a možná ještě déle) bude připomínat, po čem touží vaše srdce a duše.
Nejprve se ještě krátce setkáme s rokem 2023, jeho poselstvím a případnými resty, které je třeba dokončit.
Poté přejdeme k roku 2024.
Setkáme se s myslí a následně klesneme hlouběji, přeladíme se do energie srdce. A teprve z tohoto místa ve zklidněném naladění začneme tvořit, dávat obrysy své vizi.
Závěrem své Vize srdce/ koláže zhodnotíme, pojmenujeme své záměry i případné rozdíly mezi tím, jak jde náš rozum a kam srdce a jak tyto protiváhy skloubit.
 
Následovat své srdce přináší spokojenost, naplnění a svobodu.

 

Reference

Petra reference

Míša Ivanisková

Adélka mi pomohla najít v sobě odvahu a otevřít těžké nezpracované téma, které v sobě táhnu již mnoho životů. S Adélkou nejde o hraní si, ale o tvrdou práci od rána do rána, díky čemuž se výsledky dostaví o to rychleji 😁 Samozřejmě dbá i na to, že každý jsme individuální a proto si nechá zvolit, co chcete absolvovat a nikdo není do ničeho tlačen. Vše je dobrovolné a je jen na nás kdy a jak moc se posuneme. Pokud byste rádi udělali krok vpřed ve Vašich tématech, s důvěrou se obraťte právě na Adélku. Kolektiv, který Adélka k sobě přitahuje též stojí za zažití 😺

Petra reference

Veronika Chourová

Vřele doporučuji Adélku, její vedení a vhledy během terapie jsou úžasné. Laskavým a dle situace daným způsobem vám ukáže, kde je zakopaný pes a co s tím. Nejúžasnější pro mě byl zatím jeden víkendový seminář Životem ženy. Co tam se otvíralo a čistilo bylo až neuvěřitelné. Těším se na další. To se nedá popsat to se musí zažít. 😊 Neváhejte Adélku oslovit, je to žena s velkým Ž a hlavně s velkým ❤️❤️

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 12 osob.

Jaké jsou prostory?

Můžeš se těšit na nádherné, harmonické a podporující prostředí. Dům Rukou Světla je útulný a poskytuje nám kvalitní zázemí.

Jak je řešena strava?

Oběd si společně objednáme z blízké pizzerie. Můžeš si vzít i svůj z domova, ale není možnost si ho ohřát. K dispozici je pouze rychlovarná konvice. Čaj a voda jsou plně k dispozici.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Co když onemocním?

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 – 7 dnů před začátkem kurzu – 50% stornopoplatek
  • méně než 7 dnů před začátkem kurzu – 100% stornopoplatek

Samozřejmě je možné domluvit si náhradníka (bez stornopoplatku)

Psychosomatika patří neodmyslitelně k mému životu a proto doporučuji:

  • není náhoda, pokud se chystám na kurz a onemocním já nebo například děti. Je to signál, že někde ve mně se pere touha po změně a touha se nezměnit.. a s tím se dá pracovat. Pokud je potřeba, ozvěte se mi. Podpořím vás, bude-li to jen trochu v mých možnostech.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Událost je ukončena.

Cena

990.00 CZK

Umístění

Dům Rukou Světla
Praha 9
Webová stránka
http://www.dumrukousvetla.cz/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *