Domů Kurz S tchýní v klidu
Kurz Tchýně v klidu pro zlepšení vztahu s tchýní a zvýšení pohody doma. jak na zdravé vztahy s tchýní

S tchýní v klidu

Kurz proběhne:

5. – 8. 10. 2023 (začátek v 20 hodin, konec v 13 hodin)

Místo:

Lipová-lázně 44 (Jeseníky)

výborná dostupnost autem i vlakem

Velikost skupiny:

max. 16 osob

Kurzovné: 

3500 Kč

(nezahrnuje náklady na ubytování a stravu)

Další platby:

1650 Kč ubytování za osobu k úhradě hotově přímo na místě

Doprava:

ideálně autem, nebo vlakem do zastávky Lipová-lázně; můžeme domluvit spolujízdu

 

 

Netrap se už ve vztahu s tchýní a vydej se na kurz, který ti pomůže nastavit si s ní vztah tak, aby se ti v něm i s celou tvou rodinou žilo hezky.

Kurz je určen všem ženám, jimž maminka jejich partnera (tchýně) zasahuje do života. Nerespektem, radami, nároky na svého syna a mnohým dalším, co zažíváš právě ty.

Budeme objevovat, jak se s tím zdravě vypořádat.
Jak komunikovat tak, aby „tchýně“ reagovala.
Kde jsou zdravé hranice moje i její.
A jak do toho zapojit partnera.

Tchýni nezměníme. Partnera také ne. Ale můžeme pracovat sami se sebou. Poznat svá omezující přesvědčení i zranění, díky kterým nám toto téma přišlo do života.

Tento kurz ti umožní podívat se na své trápení z odstupu, v širším kontextu a doma si poté nastavit hranice a pravidla tak, aby se ti hezky žilo a tchýně se stala třeba i tvou spojenkyní a podpůrnou osobou. Nebo alespoň, aby nezasahovala do vašeho partnerství.

Kurzovné:  3500 Kč

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování 1650 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu. Stravu si zajišťujeme sami.)

 

Takové to bylo minule

 

 

Shrnutí, co tě na kurzu čeká:

Na kurzu se dotkneme ožehavého tématu TCHÝNĚ. Respektive trojúhelníku ty – tvůj partner – tchýně. Vztahy, které mezi vámi panují, se dotýkají všech. A pokud máte děti, tak samozřejmě i jich.

Nahlédneme vztah, který s ní žiješ, jak z tvého subjektivního hlediska, tak i toho objektivního. Podíváme se společně na emoce, kterými jsi zatížená ty i váš vztah. Ujasníme, jakou roli v tom všem má tvůj partner a jak ho zdravě zapojit. Pomocí dramatoterapeutických technik vneseme do vašeho vztahu tolik harmonie, kolik jen bude v tu chvíli možné. Zároveň si odneseš i poznání, kam váš vztah směřovat dál, aby to bylo dlouhodobě udržitelné a podporující pro všechny.

Mohla by sis říct, že se tomu vyhneš, tchýni ze svého života vynecháš. Ale.. jednou budeš i ty na jejím místě. A čím lépe si nastavíš a budeš žít vztah s tchýní teď, tím větší šanci máš být jednou tou vzácnou tchýní, se kterou je radost vyjít a je zdravě podpůrná pro mladou rodinu tvého již dospělého dítěte.

 

Reference

Petra reference

Pavla Němcová

Tento kurz jsem absolvovala dokonce 2x! Velmi mi pomohl změnit svůj názor sama na sebe i na své vztahy. A i když jsem to tolik nečekala, opravdu se změnilo mé intimní prožívání! Děkuji a doporučuji.

Petra reference

Dita Gabrielová

Díky za každý kurz, který jsem s tebou mohla projít. Ty následné proměny jsou neuvěřitelné. Uvědomuji si dílek za dílkem, můj život mi dává smysl i to, proč to muselo dojít až tam, kam to došlo. Děkuji a vřele doporučuji. Na kurzech zažívám faktické proměny, žádné iluze.

 

Jak bude kurz probíhat

Na kurzu využívám své bohaté zkušenosti terapeutky a lektorky. Skrze práci s archetypy, vizualizace, dramatoterapeutické hry, konstelační techniky, arteterapii a karty Symbolon otevíráme vzpomínky. Vracíme se k zážitkům, které jsou v nás uložené, abychom se mohly vrátit, dotknout, prožít.. POCHOPIT A PROMĚNIT. I jen to samotné pochopení, které přichází zevnitř tebe, přináší obrovské uvolnění a úlevu.

Kurz probíhá v nádherném podporujícím prostředí plném kopců a lesů. Vždy je čas vyběhnout ven a vyčistit si hlavu, zemi odevzdat přetlak pocitů a prostě jen být.

Pracujeme ve skupině max. 16ti žen, ve které vládne atmosféra přátelství, vzájemné podpory, ale také respektu. Sama si rozhoduješ, nakolik chceš sdílet s ostatními, jak hluboko ve svém příběhu chceš zajít, nebo které části programu chceš vynechat.

Jednotlivé techniky jsou poskládané tak, abychom společně, pozvolna rozkrývala každá svůj příběh, kousek po kousku se postupně uvolňujeme do větší hloubky, až se dotkneme toho, co skutečně bolí. V bezpečí prožitkové techniky vzniká prostor prožít a uvolnit to zraňující, co v tobě uvízlo (jako když vytahuješ uvízlou střepinu). Poté společně toto místo opečujeme, poléčíme a nově naladíme. Vše vychází z tebe, zachovává tvou autenticitu, respektuje tvé možnosti a zdroje. Na konci kurzu vycházíš nově složená, ukotvená vnitřním zážitkem.

Nejlépe je to zažít. Nebo se mě zeptej na vše, co potřebuješ vědět. Ráda ti odpovím.

 

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 16 osob.

Jaká je forma ubytování?

Pro naše potřeby máme celou chatu. Z vnějšku možná nevypadá (zatím) nejlépe, ale uvnitř je celá zrekonstruovaná. Ubytování jsme ve 3-4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sprchu a toaletu. Postele jsou velmi příjemné. K dispozici máme 2 kuchyňky s lednicemi, vařičem a konvicí. Program probíhá ve skvěle ozvučené meditárně. K zázemí patří i sauna, kterou je možné použít po domluvě za poplatek 200,-/osoba. Před chatou máme prostor na posezení.

Jakou stravu mohu očekávat?

V současné době se stravujeme z vlastních zásob a na obědy chodíme do místních restaurací. Již máme vytipované takové, které skvěle vaří.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

 

Chata v Lipové

Máme ji celou pro sebe. Uvnitř je krásně zrekonstruovaná a poskytuje nám maximální pohodlí. Obýváme 3-4 lůžkové pokoje, každý s vlastní sprchou a toaletou. K dispozici máme skvěle ozvučenou meditárnu, 2 kuchyňky a saunu. Na hranici pozemku nás podporuje památný strom jasan. Nad námi se rozkládají stráně a lesy. Před chatou teče potok Staříč. Je to ráj.

Událost je ukončena.

Cena

3,500.00 CZK

Umístění

Lipová - lázně

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *