Smrt

Kurz proběhne:

18. – 21. 1. 2024 (začátek v 20 hodin, konec v 13 hodin)

Místo:

Lipová-lázně 44 (Jeseníky)

výborná dostupnost autem i vlakem

Velikost skupiny:

max. 12 osob

Kurzovné: 

3500 Kč

(nezahrnuje náklady na ubytování a stravu)

Další platby:

1650 Kč ubytování za osobu k úhradě hotově přímo na místě

Doprava:

ideálně autem, nebo vlakem do zastávky Lipová-lázně; můžeme domluvit spolujízdu

 

Smrt je neustále přítomná. To jen my lidé jsme ji vytěsnily ze svých životů a býváme zaskočeni, zrazeni, sraženi, když vstoupí do našeho života. Na semináři se setkáme se smrtí a našimi postoji k ní. Přijmeme ji zpět do života. Ve světle smrtelnosti přehodnotíme své postoje a hodnoty.

Téma smrti pracuje s tématy:

– pokory k životu, k něčemu většímu, než jsme my sami
– odevzdání ega a relativitou naší osobní moci
– schopností rozpoznávat, uzavírat a ukončovat vše, co je v našem životě „mrtvé“
– procítíme si bezčasovost přítomného okamžiku

I v našem životě neustále něco umírá. Vztahy, příležitosti, sny, životní etapy. Schopnost ukončovat a propouštět z našeho života nepotřebné nám pomáhá udržovat život v příjemné dynamice a vytváří prostor pro nové začátky. Přijďte se na toto setkání uzavřít, co vás tíží, a znovuzrodit se.

Na kurzu využívám své bohaté zkušenosti terapeutky a lektorky. Skrze práci s archetypy, vizualizace, dramatoterapeutické hry, konstelační techniky, arteterapii a karty Symbolon otevíráme vzpomínky. Vracíme tělo k zážitkům, které jsou v něm uložené. Otevírám pro kurz časoprostorové okno, abychom se mohly vrátit, dotknout, prožít.. POCHOPIT A PROMĚNIT. I jen to samotné pochopení, které přichází zevnitř tebe, přináší obrovské uvolnění a úlevu.

Kurz probíhá v nádherném podporujícím prostředí plném kopců a lesů. Vždy je čas vyběhnout ven a vyčistit si hlavu, zemi odevzdat přetlak pocitů a prostě jen být.

Pracujeme ve skupině max. 12ti žen, ve které vládne atmosféra přátelství, vzájemné podpory, ale také respektu. Sama si rozhoduješ, nakolik chceš sdílet s ostatními, jak hluboko ve svém příběhu chceš zajít, nebo které části programu chceš vynechat.

Jednotlivé techniky jsou poskládané tak, abychom společně, pozvolna rozkrývala každá svůj příběh, kousek po kousku se postupně uvolňujeme do větší hloubky, až se dotkneme toho, co skutečně bolí. V bezpečí prožitkové techniky vzniká prostor prožít a uvolnit to zraňující, co v tobě uvízlo (jako když vytahuješ uvízlou střepinu). Poté společně toto místo opečujeme, poléčíme a nově naladíme. Vše vychází z tebe, zachovává tvou autenticitu, respektuje tvé možnosti a zdroje. Na konci kurzu vycházíš nově složená, ukotvená vnitřním zážitkem.

Nejlépe je to zažít. Nebo se mě zeptej na vše, co potřebuješ vědět. Ráda ti odpovím.

 

Kurzovné:  3500 Kč

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování 1650 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu. Stravu si zajišťujeme sami.)

 

Takové to bylo minule

 

A tady shrnutí, co tě na kurzu čeká:

🌊 Opravdově a bezpečně prožiješ uložené vzpomínky, pocity a bolesti.
🌊 S laskavostí k sobě protřídíš, co je pro tebe přínosem a co tě svazuje a už ti neslouží.
🌊 Společně budeme hledat nové přístupy, odhalovat své potřeby a touhy, hledat bezpečné hranice, důvěru ve vztazích.
🌊 Otevřeš se plnému potenciálu života v jemnosti, lehkosti a opravdovosti.
🌊 Naplno přijmeš a procítíš sílu mateřství.
🌊 Budeme hledat svou podstatu a prostor, kde se cítíme dobře.

Zároveň se naučíš:

🌊 Věnovat plnou pozornost sobě a svým vnitřním procesům a přetvářet je do zdravé podoby přesně tak, jak potřebuješ.
🌊 Uvolnit se v hluboké relaxaci, sladit se se svým dechem o objevovat možnosti svého těla.
🌊 Rozšiřovat svou intuici a otevřeně komunikovat o svých potřebách.

Bonusy:

🌊 Načerpáš nádhernou svěží energii v krásné přírodě.
🌊 Vystoupíš z každodennosti a všednosti.
🌊 Uvolníš se do autentického prožívání přítomného okamžiku.
🌊 Setkáš se podobně naladěnými ženami.
🌊 Společně prožijeme propojení, vzájemnost a autentické sdílení.

Vše, co prožiješ, můžeš hned využít a začlenit do každodenního života.

🌊🌊 Odvezeš si nejen mnoho hlubokých prožitků, ale také praktických doporučení a praxí, s nimiž můžeš dále pracovat a dále pokračovat na své cestě sebepoznání.

Z dlouhodobého hlediska přináší účast na kurzu větší pozornost k sobě, vědomé vnímání procesů, které se ti dějí, schopnost rozhodovat se ve stresových situacích harmonicky, v klidu, opravdově a více podle svých potřeb.

🌊🌊 Na kurzu budeme otevírat, poznávat a přehodnocovat svá přesvědčení spojená s porodem a mateřstvím a především s tebou samotnou.

Vždy pracujeme v malé bezpečné skupince max. 12ti žen. Budu se ti věnovat individuálně, přesně podle tvých potřeb a podpořím tvůj vnitřní přerod.

Tento kurz je součástí volně navazujících setkání SEDM ŽIVOTNÍCH TRANSFORMACÍ ŽENY.

🌊🌊 Pokud chceš ve svém životě a prožívání změnu, pak je toto víkendové setkání právě pro tebe.

 

Reference

Petra reference

Pavla Němcová

Tento kurz jsem absolvovala dokonce 2x! Velmi mi pomohl změnit svůj názor sama na sebe i na své vztahy. A i když jsem to tolik nečekala, opravdu se změnilo mé intimní prožívání! Děkuji a doporučuji.

Petra reference

Dita Gabrielová

Díky za každý kurz, který jsem s tebou mohla projít. Ty následné proměny jsou neuvěřitelné. Uvědomuji si dílek za dílkem, můj život mi dává smysl i to, proč to muselo dojít až tam, kam to došlo. Děkuji a vřele doporučuji. Na kurzech zažívám faktické proměny, žádné iluze.

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 12 osob.

Jaká je forma ubytování?

Pro naše potřeby máme celou chatu. Z vnějšku možná nevypadá (zatím) nejlépe, ale uvnitř je celá zrekonstruovaná. Ubytování jsme ve 3-4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sprchu a toaletu. Postele jsou velmi příjemné. K dispozici máme 2 kuchyňky s lednicemi, vařičem a konvicí. Program probíhá ve skvěle ozvučené meditárně. K zázemí patří i sauna, kterou je možné použít po domluvě za poplatek 200,-/osoba. Před chatou máme prostor na posezení.

Jakou stravu mohu očekávat?

V současné době se stravujeme z vlastních zásob a na obědy chodíme do místních restaurací. Již máme vytipované takové, které skvěle vaří.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

 

Chata v Lipové

Máme ji celou pro svou potřebu. Nenech se odradit pohledem zvenčí. Uvnitř je krásně zrekonstruovaná a poskytuje nám maximální pohodlí. Uvnitř jsou 3-4 lůžkové pokoje, každý s vlastní sprchou a toaletou. K dispozici máme skvěle ozvučenou meditárnu, 2 kuchyňky a saunu. Na hranici pozemku nás podporuje památný strom jasan. Nad námi se rozkládají stráně a lesy. Před chatou teče potok Staříč. Je to ráj pro duši.

Událost je ukončena.

Cena

3,500.00 CZK

Umístění

Lipová - lázně

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *