Domů Kurz Osvoboď svou čarodějnici

Osvoboď svou čarodějnici

Kurz proběhne:
26. – 28. 4. 2024 (začátek v 19 hodin, konec v 15 hodin)
 
Místo:
Mlýn Jindřichův Hradec
U Dolního Skrýchova 176
Velikost skupiny:
max. 16 osob
 
Kurzovné: 
2700 Kč
 
Další platby:
1850 Kč ubytování a strava za osobu
k úhradě hotově přímo na místě
 
Doprava:
ideálně autem, můžeme domluvit spolujízdu
 

Toto téma pro vás v sobě nosím již dlouho a vychází z mé vlastní zkušenosti. Tolik schopností a dovedností jsem raději nerozvíjela, či nepoužívala, protože hluboko uvnitř jsem se bála té ničivé síly, kterou bych mohla nevědomky či v rozrušení aktivovat.

Jenže.. odmítat tuto část stále znamená ODMÍTAT I KUS SAMA SEBE.
 
A to pro nás není dobré. Nikdy. Přemýšlím, jak jen si můžeme myslet, že kus nás je špatně.. a u toho tvrdit, že se milujeme a přijímáme. Je to v naprostém rozporu.
 
 
Jenže, co s tím? Během let jsem prošla mnoho technik a vnitřních procesů, kdy jsem se této odmítané „temnoty“ v sobě dotýkala, opět od ní utíkala a zase se vracela, abych ji poznávala.. abych poznávala sebe.
 
 
Ke každému přiblížení k temnotě jsem objevovala své světlo a kvality. Bylo nutné se neustále konfrontovat s tím, co je ve mně a jak s tím žít.
 
S uvolňováním, poznáváním čarodějnice, se zároveň uvolňovaly mé schopnosti i celé mé tělo. Už nebylo nutné úzkostlivě střežit mou 13. komnatu. Navyšovala se mi energie.
 
 
Sebedůvěra. I sebeláska. Otevíraly se vztahy.
 
Ruku na srdce. Každý z nás touží po tom, být přijatý ve své celistvosti. Se vším, co je v nás. Tím dobrým, i tím špatným. Protože takový vztah je pro nás bezpečný a my konečně můžeme být autentičtí.
 
 
Ale sotva můžeme chtít být takto přijatí někým druhým, když to nedopřejeme sami sobě.
 
Na kurzu se s touto svou částí budeme postupně setkávat. Každý ve svém tempu a hloubce. Budeme tu bytost poznávat, dotýkat se jí, porozumíme jí. Již to nebude „něco“ schované za strachem ☢️☢️☢️. Ukončíme tu oddělenost. Postupně tuto část integrujeme do našeho já. Vyslechneme si její příběh i poselství. Propojíme se s ní a naučíme se s ní zacházet, aby pro nás byla přínosná, podporující a posilující.
 
 
Uvnitř ucítíte klid, teplo, oživení a uvolnění. Dost možná objevíte, že vás to následně zklidní a posílí i v každodenním životě.
 
 
Pro mě to je veliká úleva. Nemusím být ve střehu sama před sebou. Nemusím se uměle oslabovat a pokrucovat. Naopak mohu s touto silou vědomě pracovat a dále ji kultivovat.

Chce se mi napsat, že vás zvu na kurz, který vám změní život.. tím, že změní váš vlastní pohled na sebe sama.

Kurz je otevřený ženám i mužům. Maximální počet osob je 16.

 

Kurzovné:  2700 Kč

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu 1850 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu.)

 

Takové to bylo minule

Petra reference

Zuzana Seifrtová

Kurz mi byl přínosný, protože jsem si v něm mohla uvědomit silné a slabé stránky ve vztahu. Uvědomila jsem si vzorec ve vztahu, který opakuji neustále dokola a když se mi ho podařilo pojmenovat a přenesla jsem si tuto novou dovednost do každodennosti, zlepšila se naše komunikace. Také bylo užitečné uvidět oblasti, ve kterých nám to společně funguje. Z kurzu jsme byli s mužem nadšení a pojedeme teď v říjnu znovu.

Petra reference

Dita Gabrielová

Tak náš večer po návratu z kurzu byl o hrabání se ve ,,sračkách,,. Přema asi ještě potřeboval tu větší hloubku 🤣🤣🤣 I když se Přema dost vztekal, během chvilky s humorem jen prohodil ,,no to budou všichni koukat, až jim příště řekneme co nás doma čekalo,,. Díky za báječnou společnost a bezpečné prostředí pro řešení všeho, co tam bylo řečeno 🙂

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 15 osob.

Jaká je forma ubytování?

Ubytování je ve společné rozlehlé místnosti. Každý má svou postel včetně lůžkovin. V Usedlosti je i dostatek sociálních zařízení, která jsou ke společnému užívání. Vše si můžeš prohlédnout na webové stránce Usedlosti Naděje.

Po domluvě je možné rezervovat si samostatný apartmán pro 4 osoby s vlastním sociálním zázemím.

Jakou stravu mohu očekávat?

Strava je formou plné penze.

Snídaně je formou švédského stolu. Zpravidla bývá nějaká kaše, jogurt, semínka, pečivo (domácí chleba), šunka, sýr, ovoce, zelenina. Čaj, případně káva.

Oběd je vegetariánský, ale velmi chutný. K dispozici bývá polévka a hlavní jídlo. Kuchařka Janička vaří excelentně a tak i zapřisáhlí masožravci bývají spokojení.

Večeře bývá formou polévky, ale v nabídce je i pečivo, pomazánka a sladký moučník.

Také je možné využít ledničky na uložení některých svých věcí a případně si připravit něco svého. S ohledem na program a skupinu však není vhodné samostatné vaření jednotlivců.

Pokud máš speciální dietu, prosím, informuj mě o tom a domluvíme se konkrétně.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Co když onemocním?

V současné době se snažím o maximální vstřícnost a tyto výjimečné případy řeším individuálně.

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • méně než 14 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 500,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Usedlost Naděje

Událost je ukončena.

Cena

2,700.00 CZK

Umístění

Mlýn Jindřichův Hradec
U Dolního Skrýchova 176

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *