Domů Kurz Bezpečí a domov v nás

Bezpečí a domov v nás

Kurz proběhne:
27. – 29. 10. 2023 (začátek v 19 hodin, konec v 15 hodin)
 
Místo:
Usedlost Naděje (okres Kolín, hodinu cesty od Prahy)
 
Velikost skupiny:
max. 16 osob
 
Kurzovné: 
3500 Kč
Při objednávce a platbě do 20.10.2023 platí snížené kurzovné ve výši 2500 Kč.
 
Další platby:
2200 Kč ubytování a strava za osobu
k úhradě hotově přímo na místě
(po domluvě je možné si tuto částku na Usedlosti Naděje odpracovat)
 
Doprava:
ideálně autem, můžeme domluvit spolujízdu (další možnosti cesty jsou uvedené na webu Usedlosti Naděje)
 

 

Kurz pro všechny, kteří se doma necítí dobře, nebo je provází strach.

Přijdete domů a vše z vás „spadne“? Konečně oáza klidu a bezpečí? Je váš domov útulný, zabydlený a naplněný pohodou? Gratuluji. Tento kurz nepotřebujete.

Udržíte si tento stav, jen když bydlíte sami? Potom je to na zamyšlenou.

DOMOV .. to klíčové místo našeho života

Může nás tolik podpořit. Může nám tolik ublížit. Je to osobní zóna. Úkryt. Útočiště. … Nebo bojiště. Permanentní ohrožení. Stres. Hodně záleží na tom, co jsme zažili jako děti. Jak jsme to jako děti vnímali. Vůbec nejde o objektivitu.

To, co jsme jako děti zažily, vnímaly máme v mozku otisknuté jako „standard“, kterého se naše podvědomí snaží znovu a znovu dosahovat. Že to není prospěšné? To podvědomí „neřeší“.

A tak ve svých domovech zažíváme či vytváříme situace, které jsou nám důvěrně známé, i když se v nich necítíme dobře.

Hádáme se, jako se hádali rodiče.
Jsme napjatí a ve střehu, odkud co zase přilítne.
Cítíme se odmítnutí, vykořenění a nikam nepatřící.

Na kurzu budeme odkrývat svůj vlastní příběh, vzpomínky i vzorce, které jsme si přenesli do dospělosti. Začneme je tavit a přepisovat, aby již nezasahovaly do našich současných životů. Budeme vytvářet a sytit pocit bezpečí. Ladit náš vystresovaný nervový systém do klidu. A v sobě vytvoříme svůj vnitřní zdroj bezpečí, kam se budeme moci vždy vracet, když nás něco ve vnějším světě rozhodí.

 

Kurzovné:  3500 Kč

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu 2200 Kč na osobu. Toto se platí samostatně na místě při odjezdu.)

 

Takové to bylo minule

 

 

Zdá se to nesplnitelné? Na mých kurzech se to děje.

Vycházím ze svých dlouholetých zkušeností a praxe terapeutky zaměřené na práci s prvotním traumatem. Kombinuji lehké techniky tím způsobem, aby se nitro postupně, téměř samo od sebe, otevíralo a my tak mohli pracovat s hlubokými emocemi.

Zároveň dávám důraz na opětovné scelení. Mnohem důležitější než minulost je pro mě budoucnost. Proto se nebudeme donekonečna vrtat v rozvrtaném. Do minulosti a podvědomí vstupujeme jen pro informace a porozumění.

A potom již vědomě tvoříme nové naladění, zážitek, zkušenost. To, o co se v následujících časech můžeme dennodenně opírat.

Na kurzu předávám svou živou a mnou žitou zkušenost a schopnost transformace a posunu sebe sama k lepšímu životu.

Každý se může stát tvůrcem svého života a žít ho v souladu a radosti sám se sebou. Tuto schopnost podporuji v každém člověku, se kterým spolupracuji. Ať na kurzu, nebo individuálně.

 

Reference

Petra reference

Lucia Šanderová

Tenhle kurz byl úplně něco jiného, než jsem dosud zažila. Byl pravdivý, poctivý a šel pod kůži. Donutil mě se podívat, jak věci doopravdy mám. Tentokrát jsem z kurzu neodjížděla s vystavěným vzdušným zámkem, který se mi návratem do reality zbořil. Odvezla jsem si pevné základy, o které se můžu opřít a „projekt“, kudy pokračovat dál. Děkuji za tak hluboký pohled sama do sebe.

Petra reference

Míša Ivanisková

Adélka mi pomohla najít v sobě odvahu a otevřít těžké nezpracované téma, které v sobě táhnu již mnoho životů. S Adélkou nejde o hraní si, ale o tvrdou práci od rána do rána, díky čemuž se výsledky dostaví o to rychleji 😁 Samozřejmě dbá i na to, že každý jsme individuální a proto si nechá zvolit, co chcete absolvovat a nikdo není do ničeho tlačen. Vše je dobrovolné a je jen na nás kdy a jak moc se posuneme. Pokud byste rádi udělali krok vpřed ve Vašich tématech, s důvěrou se obraťte právě na Adélku. Kolektiv, který Adélka k sobě přitahuje též stojí za zažití 😺

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 16 osob.

Jaká je forma ubytování?

Ubytovaní jsme v nově zrekonstruovaném Apartmánu pod hvězdami. Každý má své lůžko vč. lůžkovin, prostor a sdílíme moderní sociální zařízení. Podrobnosti najdeš na www.usedlostnadeje.cz .

Jakou stravu mohu očekávat?

Strava je formou vegetariánské plné penze.

Snídaně je formou švédského stolu. Zpravidla bývá nějaká kaše, jogurt, semínka, pečivo (domácí chleba), šunka, sýr, ovoce, zelenina. Čaj, případně káva.

Oběd je vegetariánský, ale velmi chutný. K dispozici bývá polévka a hlavní jídlo. Kuchařka Janička vaří excelentně a tak i zapřisáhlí masožravci bývají spokojení.

Večeře bývá formou polévky, ale v nabídce je i pečivo, pomazánka a sladký moučník.

Také je možné využít ledničky na uložení některých svých věcí.

Pokud máš speciální dietu, prosím, informuj mě o tom a domluvíme se konkrétně.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Stačí otevřená mysl a srdce.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Usedlost Naděje

Událost je ukončena.

Cena

2,500.00 CZK

Umístění

Usedlost Naděje
(u Kolína)
Webová stránka
https://www.usedlostnadeje.cz/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *