Životem ženy

 

Toužíš-li po vnitřním přerodu a rychlé proměně, je tento kurz tím nejlepším, co ti mohu nabídnout.

hlubinná terapie

Chceš ozdravit své nitro?

Vydej se na komplexní cestu ke svému ženství a celkové vnitřní spokojenosti!

Být ženou je krásné. Ale většina žen v současné době nemá hezký vztah sama se sebou

Stává se, že přes naši snahu stáleKurz Životem ženy je absolutní klenot. Naprosto to nejlepší, co vám mohu nabídnout.

Když o něm říkám, že je terapeutický, nepřeháním ani v nejmenším.

Každé setkání se laskavým způsobem věnuje sebepoznání témat spojených s určitým životním přerodem.

hlubinná terapie

Co řeší aktivní terapie

N

Vytváří podmínky pro harmonické partnerství

N

Léčí zranění z dětství a vztahy s rodiči

N

Podporuje uzdravení z nemoci

N

Podporuje sebepřijetí a sebeocenění

N

Přináší do života hojnost a naplnění

N

Vede tě do tvé síly jako tvůrce svého života

Nabídka aktivní terapie

Stručný přehled mých individuálních služeb:

1

Aktivní terapie

Nech se vést svou duší přímo k příčině potíží. Změň tok energie a vývoj událostí.

~ Více o terapii ~

2

 Konstelační terapie

Nahlédni do svých vztahů a pomocí individuálních systémových konstelací.

~ Více o konstelacích ~

3

Regresní terapie

Nahlédni svůj život příběhem duše. Pochop dávná omezení i dluhy.

~ Více o regresi ~

Jak to probíhá

Ať je tvůj životní příběh jakkoliv zamotaný, umím ho rozmotat. Najdu to, co je podstatné. Laskavě tě provedu vnitřní konfrontací se strachy i zraněními stejně jako mé klientky.

Tancerova aktivní terapie

Zjistíme a přesně pojmenujeme, v čem je problém

Samotné terapii předchází povídání o problému, kdy si spolu ujasňujeme, co je skutečnou příčinou a formulujeme otázku, se kterou vstupujeme do podvědomí. S tvorbou otázky samozřejmě pomáhám.

V hlubokém podvědomí odblokujeme emoce

Po stanovení otázky tě provedu relaxací tak, aby se mozek přeladil do alfa a théta vln. To je stav, ve kterém se otevírá naše podvědomí a umožňuje nám nahlédnout tam, kam se přes racio nedostaneme. Po relaxaci již naplno vstupujeme do příběhu z vašeho života a hledáme místo, kde se to celé zvrtlo. 

Najdeme nové řešení a reakci na problémový uzel

V hlubokém meditativním stavu odblokováváme emoce, které v nás zůstaly neprožité. A poté do zápletky vnášíme naše současné vědomí, které si s kritickou situací umí poradit. Vy vnitřně prožijete nové řešení i uspokojení, které tato varianta přináší.

Pro naše racio shrneme otázku, odpověď i řešení

Po samotné terapii shrneme to podstatné. Ještě jednou pojmenujeme spouštějící situaci, starý způsob řešení a novou reakci, kterou si budete v následujících dnech osvojovat i v běžném životě.

Zkušenosti s aktivní terapií

Ať je tvůj životní příběh jakkoliv zamotaný, umím ho rozmotat. Najdu to, co je podstatné. Laskavě tě provedu vnitřní konfrontací se strachy i zraněními stejně jako mé klientky.

Petra reference

Barbora Miklušová

Terapie s Adélkou velmi předčila má očekávání. Stala se mi laskavou průvodkyní a oporou v mém zmateném, zatemnělém vnitřním světě. Oceňuji Adélčinu schopnost vnímání, vysoké citlivosti. Moc děkuji za ten zážitek, úlevu a posun. Adélku vřele doporučuji a těším se na další setkání🌞🌺

Petra reference

Alena Bakalářová

Adélka má dar vhlédnout tam, kam zrovna nevidíte … nebo nechcete vidět … 🙂 Já jsem osobně vděčná za její přímost, neokecávání, je pro mě velmi inspirativní a děkuji za cenné informace.

Petra reference

Veronika Vrtielová

Skvelá osôbka, ktorú môžem len odporúčiť. Dokáže ponúknuť odpovede a úľavu na miestach, kde to človek najviac potrebuje a nesie v sebe neskutočný dar vidieť tie najhlbšie skúsenosti zaryté v podvedomí, ktoré s vami spoločne za ruku “pretransformuje” do niečoho krajšieho, a srdce vam naplní radosťou a odhodlaním, že zvládnete čokoľvek. 🙂

Často se mě ptáte

Nevím přesně v čem je problém. Vadí to?

Je naprosto v pořádku, že není jasné, kde je takříkajíc zakopaný pes. Od toho tu jsem já. Vyslechnu tě a cílenými otázkami začne vyplouvat, kde to drhne a odkud pro tebe bude nejužitečnější tvou zápletku rozmotávat.

Co si mám pod Aktivní terapií představit?

Když odpovím velmi zjednodušeně, je to hluboká terapie, která pracuje s tvým podvědomím. Podstatné je, že vše, co se v ní odehrává, co v ní prožiješ a procítíš je tvé. Nejsou to informace přicházející zvenku (ode mě), ale zevnitř. Tvůj prožitek, který najednou dává hlavu a patu mnohému z toho, co jsi doteď ve svém životě zažíval/a.

Pro mě má strukturu 4P – poznej, prožij, propusť a přeměň.

Jak vidíš, je to velmi celistvá metoda, která ti sedne přímo na míru. Podrobněji o Aktivní terapii píši tady.

 

V jakých intervalech probíhají jednotlivá setkání?

Pro Aktivní terapii je vhodný mezi setkáními 1-2 měsíční odstup. Tento druh terapie se odehrává ve velkých hloubkách, s energetickým přepisem, proto je vhodné dát si čas na integraci nových vzorců do každodenního života.

 

Je pro mne Aktivní terapie vhodná?

Protože Aktivní terapie pracuje s podvědomím, je vhodná pro každého psychicky zdravého člověka. Nemusíš nic umět, ani mít zkušenosti s podobným druhem terapií, vším tě provedu a vše předem vysvětlím.

Jediné, co potřebuješ, je vnitřní ochota nahlédnout, čím si vytváříš danou situaci či nemoc v životě. To ty sám/a jsi zdrojem svých obtíží i síly je změnit.

Pokud jsi v péči psychologa či psychiatra, prosím, informuj mě o této skutečnosti. Individuálně se domluvíme na možnostech a způsobech spolupráce. Obvykle začínáme konzultací, která je vhodná pro kohokoliv.

 

Objednávka terapie

Ať je tvůj životní příběh jakkoliv zamotaný, umím ho rozmotat. Najdu to, co je podstatné. Laskavě tě provedu vnitřní konfrontací se strachy i zraněními stejně jako mé klientky.