fbpx

Základní kurz Výklad karet Symbolon 11_21

Kurz probíhá on-line na platformě Zoom

(odkaz na místnost ti přijde v emailu o úhradě kurzu, při technických potížích ráda poradím)

koná se:   20. 11. 2021 v 17-20 hod.

                 21. 11. 2021 v 17-20 hod.

(jedná se o dvě části jednoho kurzu)

kurzovné:    1.490,-  hrazené na účet

Přihlas se s kamarádkou či kamarádkami a získej lepší cenu!

Použij slevový kód a do poznámky napiš jméno či jména kamarádek.

  • JSME2 … sleva 10% pro každou
  • JSME3 … sleva 15% pro každou
  • JSME4 … sleva 20% pro každou
Před zahájením vysílání mějte připraveno:
sešit na zápisky, psací potřeby, karty Symbolon (pokud je nemáš, pošlu ti odkaz na on-line Symbolon)

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.

Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Přijďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.

Adélko, ráda bych Ti projevila velký dík, dokud jsem plná nadšení, protože ty se na něm podílíš 🙂 😘 ❤️❤️❤️ Mně tak baví ten tvůj kurz s kartami a vůbec se mi po té terapii tolik věcí skládá a urovnává, že je mi, dokonce, i občas do skoku!
 
Můj přijatý vnitřní muž mě teď pohání kupředu, cítím se jistější, doma se to také konečně začíná projevovat. Fakt to postupně prolíná a já jsem z toho paf. Děláš skvělé věci, čarodějko!
 
Alena Bakalářová
Alena Bakalářová

lektorka, terapeutka, www.danu.cz

Intuitivní kurz Symbolonu mi dal spoustu nových podnětů, jak se podívat hlouběji do svého nitra. Adéla v něm využívá svou dlouholetou zkušenost s tímto nástrojem, coby hlubinným prostupem do své duše. Děkuji moc, že jsem tento kurz našla a mohla ho absolvovat 🙂. Doporučuji každému, kdo chce najít pravdu uvnitř sebe.

Zdeňka Bednářová
 
 
Zdeňka Bednářová

Krásný dobrý den Adélko, včera jsem opět pocítila velkou vděčnost za přínos karet symbolon do mé terapeutické kineziologické praxe. Skutečné díky, že jsi byla mou průvodkyní a že jsem se díky tobě spojila s tímto mocným léčebným a zároveň uzdravujícím nástrojem. Pomáhá mi při práci s klienty poodkrýt jejich část příběhu.
Sama klientka mi včera po kineziologickém odbloku s poodkrytím příběhu skrze symbolonové karty řekla že byla už na vícero kinezkách, ale bez karet a že se jí takto lépe podařilo uvidět, pochopit a přijmout sebe sama. Řekla, že je tak pro ni jednodušší s tímto symbolonovým vhledem ukotvit změny do reality.
A já jsem pocítila velkou vděčnost za tebe, že jsi obohatila moji práci i můj život. Díky moc.
 
Jindra Hellerová
Jindra Hellerová

Jin-dra jóga, meditace, kineziologie, jogínci, www.jin-dra.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontakt na lektorku

Adéla Tancerová, tel. 602 205 396

adela@tancerova.cz

massenger, whatsapp, viber, skype