BLOG

SMRTÍ TO NEKONČÍ

Příběhy z terapie

Když jsem prožívala ztrátu miminka, tak jsem se v té tmě držela jediné jiskřičky, kterou jsem znala.. že vše, co se děje je dobré. I když tomu nerozumím, i když to bolí.. Důvěřovala vedení života. Má schopnost odevzdání se životu, nechat se vést tím něčím nad námi, v těch měsících velmi sílila (i když jsem to v té době neviděla, stále jsem měla pocit, že se propadám, že neexistuje způsob, jak se s tím vyrovnat).

Ale on existuje a já ho pro sebe našla. Když s ženami mluvím o bolesti, o tom nejhlubším dnu, kdy to duši rve na tisíce kousků.. vím, o čem mluví. A předávám jim víru, schopnost i nástroje, jak opět zcelit svou duši i srdce.

Právě mám za sebou jednu takovou terapii s klientkou, kdy nás její duše dovedla do regrese a obrovské, obrovské bolesti ze ztráty milovaných. Tenkrát se jí nepodařilo najít vnitřní smír. Naopak. Její duše odcházela plná zloby, hořkosti a bolesti.. vůči mužům, vůči vlastnímu tělu i roli ženy vůbec. Ta bolest mi ještě teď rezonuje nitrem. Tak důvěrně ji znám. Během terapie jsem jí pomáhala najít stav hlubokého smíření, víru a schopnost ženy se znovuzrodit a poskládat i z té nejhlubší rány.

Když totiž něco takového nastane, duše sebou táhne bolest dál, dokud nenajde způsob smíření a vyrovnání se s minulostí. Asi vás ani nepřekvapí, když řeknu, že žena z dnešní terapie nemá muže, ani děti. Že její tělo dokonce odmítá tvořit hormony, vytváří neplodnost. A ona opět po těchto vztazích začíná toužit..

Cítíš, že i ty máš v sobě nějaký dluh z minulosti, který ti brání být tím, kým doopravdy jsi?

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.