Rubínové ženy

Je mou vizí i snem, že si ženy pomáhají navzájem. Je jednodušší vidět příběh druhého pravdivě a v souvislostech, než ten svůj vlastní. Je jednodušší jít společně cvičit nebo vkročit do úplně nového prostředí. Je jednodušší překonat starý zvyk či setrvačnost s podporou někoho blízkého, který svět vnímá podobně jako vy. Ale co když blízko nikoho takového nemáte? Nebo máte doma malé děťátko či jakékoliv jiné omezení, která Vám neumožňuje vyrazit na kurz či ženský kruh?

A tak to začalo. Čtyři kamarádky na cestě osobního rozvoje. Každá v jiném koutě republiky a většina z nás s malými dětmi. Různě jsme si psaly a hledaly pochopení toho, co se nám v životě děje a proč a co s tím. Najednou jsem si toho všimla! Často se stávalo, že jsme řešily to samé téma, jen v jiných životních kulisách. A já si častokrát pomyslela: „To by měla vidět ta a ta, hned by svůj příběh uviděla z jiné perspektivy.“ Tak před 4 lety vznikly Rubínové ženy. Založily jsme si pro sebe svou vlastní podpůrnou skupinu. Postupně jsem k tématům, která se nám odehrávala v životě, přidávala arteterapeutické mandaly a vytvářela pro nás vhodné meditace. Společně jsme nad nimi diskutovaly, každá přinášela svou část intuitivního vhledu i zkušenosti ze života a zároveň se učila od ostatních. Mnohokrát s vděčností na tyto své přítelkyně myslím, neboť bez nich bych se před mnohými překážkami zastavila, nebo couvla. Možná bych dokonce dělala, že nejsou, zavírala oči. Ale já je mám blízko (byť fyzicky daleko) a vím, že mi vždy nabídnou svůj vhled, postrčení i pohlazení, jak je jen zrovna třeba. 

Osvědčilo se to tak výborně, že jsem si přála nabídnout tuto možnost i jiným ženám, se kterými jsem se setkávala, a které třeba byly teprve na začátku své cesty, teprve si osahávaly svou intuici a schopnost přetvářet svůj život podle touhy svého srdce. Proto vznikla druhá fb skupina Rubínové ženy – rosteme spolu. I tato varianta byla velmi funkční a přinášela mi mnoho radosti z každého krůčku, který ženy udělaly.

V současné chvíli plánuji vést takovéto uzavřené placené online skupiny (do 10 osob) žen, které budou chtít posunout svůj život. Výhodou oproti docházkovým kurzům je, že nikam nemusíte, pracujete si v čase, kdy se Vám to hodí a můžete se k probíraným tématům kdykoliv vrátit. Placená skupinka také zaručuje soukromý a bezpečný prostor pro sdílení i bolavých příběhů a podporu od stejně naladěným žen. Nenásilně se učíte rozlišovat „rozumové“ a intuitivní vjemy a seznamujete se se „svým jazykem intuice“. Mým úkolem je seminář zastřešovat a vést, vkládám komentář ke každé Vaší mandale, meditaci, případně poznámce. Pozvolna Vás vedu k Vašemu vlastnímu vhledu a pochopení. Zrcadlo příběhů dalších žen pak obohacuje vnímání celého tématu v pestré kombinaci souvislostí. Pokud Vás tato možnost zaujala, napište mi. Až budu online kurz vypisovat, ozvu se Vám.

Termíny nejbližších akcí

Pro podrobnosti a přihlášení klikni na vybraný kurz.

Výklad karet Symbolon + praktická intuice

Výklad karet Symbolon + praktická intuice

KURZ Výklad karet Symbolon I.
vhodné pro kohokoliv,
koho zajímají karty Symbolon

koná se: 4.10.2020
čas: 10:00 – 19:00

místo: Celostní Klinika Cihlář
Slévačská 1105/1e
Praha 9 – Hloubětín