fbpx

Děkuji Adélce za její vedení, přesné a jasné vhledy, velkou citlivost a podporu a zároveň za to, že mě směruje k tomu sama před sebou neutíkat 😁 Neopakuje žádné generické ezoplky, naopak – její rady jsou naprosto konkrétní a do puntíku, což je v dnešní době vzácnost. Terapii s ní mohu jen a jen doporučit a už se těším na další ❤

červenec 2021

Karaien Fae

Milá Adel, chci Ti ještě jednou v klidu poděkovat za moc krásné provedení terapii a ucelené a pro mě moc hodnotné informace. Vyjádřila jsi skutečně vše velmi přesně. Věřím, že s Tebou teď, ve správný čas, vše propojím. Nějak to ‚vím‘, je vše připravené, respektive ‚jsem připravena’😉😉 Moc se těším.

Jsi skvělá žena a jsem moc ráda, že jsme se setkaly.

Přeji Ti moc krásné léto a spoustu radosti a těším se na „chuť‘ bachového překvapení😉😉 a další setkání.

červenec 2021

Veronika B.

Terapie s Adélkou velmi předčila má očekávání. Stala se mi laskavou průvodkyní a oporou v mém zmateném, zatemnělém vnitřním světě. Oceňuji Adélčinu schopnost vnímání, vysoké citlivosti. Moc děkuji za ten zážitek, úlevu a posun. Adélku vřele doporučuji a těším se na další setkání🌞🌺
 

březen 2021

Barbora M.

Skvělý člověk mohu jen doporučit. Může nabídnout odpovědi a úlevu na místech, kde to člověk nejvíce potřebuje, a nese neuvěřitelný dar vidět nejhlubší zážitek v podvědomí, který společně s vámi ′′ promění ′′ v něco krásnějšího, a vaše srdce vás naplní radostí a odhodláním že zvládnete cokoliv. 🙂 Takže upřímně doporučuji.
 

březen 2021

Veronika V.

Člověk je spletitý příběh. Naše vlastní příběhy jsou námi protkány a pronikají až do morku kosti. Často však nerozpoznáme, který ten příběh je pravdivý a který jsme si z různých důvodu na sebe vymysleli a tím se dokážeme docela potrápit. Adélka má talent nejen pomoci najít tu správnou nitku – jako Ariadnino klubko nás bezpečně vyvádí ze zmatku a vnitřních strachů a nejasností a pomáhá nám držet směr – ale také podpořit, povzbudit, a pohladit po duši. 🥰🥀🌹🌸 Děkuju, Adélko, žes mi pomohla najít odpovědi na otázky a podívat na to moje bludiště z nadhledu a s novým porozuměním. ❤
 

prosinec 2020

Hana S.

Dostala se mi příležitost doprožít nedoprožité. V březnu 2020 se mi narodila dcera, fyziologicky bez komplikací, klasickou cestou. Avšak porod byl vyvolán uměle.
Byl to pro mě první porod a šok, kdy jsem zpanikařila. Kdo jste zažil vyvolaný porod, říká se, že je zkrátka jiný. Do toho nemocniční prostředí, zklamání z očekávání více lásky a péče, zmatek. Nedokončený přerod z dívky, milenky, úžasné byznysmanky na matku.
S Adélkou o sobě víme už pěkných pár let. Doposud jsem kolem ní procházela spíše s opatrností a respektem a zpovzdálí jsem pozorovala, naciťovala se a zkoumala její životní postoj a hodnoty. Po mém převratném zážitku se má pozornost v mžiku přesunula přímo k ní a nebylo na co čekat. Po několika konzultacích, kdy jsem se kalibrovala a učila se od Adélky novou roli na téhle planetě, jsem v sobě nahromadila dostatečnou sílu postavit se životu čelem. Šly jsme do toho! Jak naše osobní setkání probíhalo nechám ráda zahalené tajemstvím. Toho dne jsem dostala příležitost probudit v sobě ženskou sílu, explicitně vyjádřit dřímající emoce, ujasnit si vztahy s autoritami a převzít plnou zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. Úleva, štěstí, vyčerpání, slzy, přerod, nový život. Neuvěřitelná energie a léčivé zázemí. Adélce tímto nastotisíckrát děkuji a s chutí se vrhám do svého i rodinného nového života.
 

srpen 2020

Martina Š.

Adélko opět ti patří můj velký dík. Kromě toho, že mě strašně uklidňuje tvůj hlas 😘❤️, ti chci znovu poděkovat za krásné rozuzlení vnitřního příběhu. Je zajímavý jak si člověk někdy myslí bůhví co za složitosti se z něj vyloupnou a ona je ta pravda někdy až nečekaně prostá a jasná. Teda jasná je až v momentě, kdy mě Adélka navede na tu správnou cestu 😁❤️ Je totiž obrovská pravda, že všechny odpovědi už máme dávno ukryté v sobě, nejsou nikde jinde než v nás samotných. Co je ale někdy složité je to, jak se k těm odpovědím dostat.. A od toho je tu právě Adélka ❤️ Adélko děkuju 😘

srpen 2020

Alena M.

Taky jsem si myslela, ze už vím, jak to trochu v životě chodí, co se má, nemá, co přijímat, jak být svobodná, nezávislá… no a třeba i úžasná a uznávaná. Ejhle, najednou mne bylo znovu umožněno otevřít 👀👀👀, podívat se na pravdu nejen životní, ale v hloubce duše. Najednou nic nejde zapřít, nalhat si a žít ve fantazii a okouzleni. Co teď? Kdo by mi tak asi mohl ukázat cestu, ze tudy ta má nevede, ze to je iluze? Požádala jsem Adélku, sdílela s ní své životní příběhy, události, okolnosti. Během ,,společných,, 6 týdnu od navázáni terapeutické práce, nastávají a stále se vyvíjejí velké životní změny, silná přiznání, pochopení, která mám v sobě, jen se sama do těchto pravd zatím nedokáži podívat. Odpovědět si s jemným a nenásilným vedení Adélky. Úžasné, jednoduché a zároveň silné a velké pochopení, navedení. Teď hlavně už ,,jen,, následné propojení do života, bytí, žití to, čeho jsme se společně dotkly a teď už je to na mne. 🙏❤️. Milá Adélko, děkuji za Tvou laskavou péči, vedení, uvědomění, pochopení, podporu. Vidím to, ze jsem žila v iluzi …těším se na další terapie, semináře a setkání 🍀🌸 děkuji za Tvůj čas, trpělivost a hlavně, ŽE JSI ❤️❤️❤️

srpen 2020

Martina R.

Adélka je přímá, věcná, pravdivá. A maximálně empatická. Nepotřebuje žádné šablony postupů, Symbolon sloužil jako vizuální opora spíše pro mne. Tak rychlou cestu ke kořeni problému jsem ještě nezažila. Podstatné je i to, že jsem pochopila a přijala cestu, kudy z toho všeho ven, a mohu pokračovat sama. S pocitem, že kdyby bylo třeba, mám o koho se opřít. Protože ona sice vypadá jako víla, ale na ramenou unese pořádný kus světa :- ) Mimochodem, to celé se dělo online…

červen 2020

Martina H.

Intuitivní kurz Symbolonu mi dal spoustu nových podnětů, jak se podívat hlouběji do svého nitra. Adéla v něm využívá svou dlouholetou zkušenost s tímto nástrojem, coby hlubinným prostupem do své duše. Děkuji moc, že jsem tento kurz našla a mohla ho absolvovat 🙂. Doporučuji každému, kdo chce najít pravdu uvnitř sebe.

duben 2020

Zdeňka B.

Už to je téměř čtyři roky, co mě provázíš životem. Přijde mi to jako věky, co mi svítíš na cestu, skrz Tvou podporu, péči, terapie, setkání, která mě vždy obohatí a naplní poznáním, nadhledem, vhledem, humorem a grácií… Děkuji Ti za Tvůj komplexní přístup, pravdivost, laskavost, důvtip, pohled až do morku kostí. Jsi mi nekonečnou inspirací a jsi i pro mnoho a mnoho žen světlem, které k radostnému životu potřebují. Děkuju Ti ze srdce a držím Ti pěsti ať Tě objeví další tisíce žen i mužů.
 

únor 2020

Pavla N.

Adélka Tancerová mi již několikrát v mém životě svým nacítěním, hlubokými vhledy a cennými radami, rozuzlením situací, ve kterých jsem se ocitla, a pocitů s nimi spojenými doslova pomohla vstát ze země a postavit se znovu na vlastní nohy ve větší síle, důvěře v sebe a v život. Nesmírně si vážím její nekompromisní a přitom laskavé upřímnosti a jejího daru nahlédnout tam kam sami nevidíme. Děkuji Adélko ❤️
 
 
 

leden 2020

Petra J.

Průvodkyně i pro ty nejhlubší ponory do vlastní duse. Adéla má skvělý talent vytáhnout na světlo ty největší “kostlivce”, které před sebou člověk ukrývá opravdu důkladně a bez jejíž odhalení se jen těžko postupuje dal. Nejvíce ale oceňuji, vytvoření bezpečného prostoru a světlo které vnáší do stínu.

listopad 2019

Petra D.

Milá Adélko, ze srdce ti děkuji za otevřenou náruč a pohlazení duše, ve chvíli životního smutku a strachu. Forma, kterou jsi mi pomohla zvládnout těžké okamžiky, byla čistá laskavost a profesionalita a i když se již chvíli známe, tvá jemnost a zároveň přesnost intuice mně nechává v údivu ještě teď. Děkuji! :*

říjen 2019

Bára K.

Milá Adél, chtěla bych ti tímto způsobem ještě jednou poděkovat za nastartování mé vnitřní (ženské) energie, což se dnes odrazilo na mém sezení s homeopatem, o kterém jsem se ti zmiňovala. A na rozdíl od poslední návštěvy, která rozkryla černé kouty mého dětství a vztahu s tátou a tím mě totálně odrovnala, to tentokrát bylo (nade všechna má očekávaní a strachy) naprosto harmonické a harmonizující sezení, které mi napomohlo si uvědomit spoustu věci o sobě, tátovi, našem vztahu… To, co jsem zažila během dnešní psychosomatické seance, bylo velmi hluboké a osvobozující. A přičítám to mimo jiné i Bachovkám a našemu společnému sezení… Pozoruji velké změny nejen v sobě, ale i u dcery, a tak aniž bych to chtěla nějak uzavírat a hodnotit, jsem se o to s tebou chtěla prostě podělit a ještě jednou ti poděkovat… Těším se na další setkáni!

říjen 2019

Petra K.

Milá Adélko, každý den jsem vděčná za to, že se naše cesty setkali. Pomáháš mi pochopit mé pocity a věci, které se mi dějí a proč se dějí. Děkuji za ten krásný pocit bezpečí a toho, že se vše děje, tak jak má.

září 2019

Michaela F.

Milé Adélce bych touto cestou velmi ráda poděkovala za její úžasný přístup, díky němuž mi pomohla najít sama sebe, svou vlastní hodnotu a své hranice. Zároveň tak i netrápit se minulostí a neobávat se toho, co život přinese v budoucnu. Velice si vážím jejích schopností, laskavého přístupu a empatie. Kdykoliv se na ní mohu obrátit v případě, že si nejsem jistá dalšími kroky a ona mě vždy vyslechne, poradí a nevede. Zároveň i s Bachovými esencemi. Během nadcházejících dnů jejich užívání jsem začala vnímat jejich báječnou a podpůrnou energii. Adélka má můj velký obdiv a vděk.

květen 2019

Zdeňka M.

Adélce děkuji za její přístup, citlivost, trpělivost a vyslechnutí bez předsudků. Pomáhá mi uvědomit si, že jsem žena a mám žít. Dokáže mne uklidnit a dívat se na určité situace do hloubky a krok za krokem tomu přijít na kloub. Děkuji.

květen 2019

Hana H.

Adélka má dar vhlédnout tam, kam zrovna nevidíte … nebo nechcete vidět … 🙂 Já jsem osobně vděčná za její přímost, neokecávání, je pro mě velmi inspirativní a děkuji za cenné informace.

březen 2019

Alena B.

Jsem moc vděčná Adéle za pomoc, trpělivost a úžasný přístup, který mi pomohl nejen si uvědomit své obavy, ale především příležitosti které mám k tomu je změnit. Děkuji moc a vřele doporučuji!

březen 2019

Naty I.

Báječná spolupráce. Adéla má skvěle nacítění. Z drobnosti jsme se propracovaly až k samotné hloubce, ani nevím jak. 😃 

únor 2019

Renata K.

Ahoj Adélko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat. Od včera se cítím mnohem lépe, díky tobě. Dnes jsem se probudila v klidu, žádnej stahnutej žaludek 😍 S pozitivní myslí jde opravdu všechno snáz 😊 Děkuju.

únor 2019

Baruš J.

Adélka je jedinečná žena, která má dar vhledu do života ženy. Dobře volenými otázkami je schopná vás dovést přesně do míst vaší duše, kde zjistíte, proč máte problém a jak ho vyřešit. Nastaví vám zrcadlo, ve kterém zjistíte, proč se vám něco nedaří.

Od Adélky mám i Bachovy kapky. Moc mě překvapilo, jak je proces přípravy kapiček očistný a ozdravný. Navíc mi kapky moc pomáhají.

únor 2019

Kristýna Š.

Báječná spolupráce. Adéla má skvělé nacítění. Z drobnosti jsme se propracovaly až k samotné hloubce, ani nevím jak. 😃

leden 2019

Lucie K.

Adélka neváhala a hned jak vycítila, že něco nehraje jak má, nabídla pomoc nejen v podobě bachovek na míru, ale i formou se vypovídání a pochopení sebe sama! Jsem moc vděčná ❤️ bachovky mi zabírají a cítím se skvěle a ne jako dřív – tikající bomba, kdy to odnášela má rodina 👍. Adélku doporučujeme i s manželem, který si všiml změny a je šťastný, že jsem spokojená i s naším dítětem ❤️. Tímto děkuji a vřele doporučuji!

leden 2019

Míša S.

Upřímně bych Vám Adélku doporučila. Máte-li problém a sami nevíte, jak se ho zbavit, jste zde správně. Po důkladném rozebrání mého trápení mne Adélka dokázala citlivě a s pochopením nasměrovat k řešení a opravdu, ulevilo se.

říjen 2018

Lenka L.

Mám neskutečné štěstí, že jsem Adélku potkala. Pomohla mi v mnoha mých záležitostech a hluboce rodově zakořeněných programech. Velmi si vážím a oceňuji její přístup, kdy vlastně nechá mě osobně přijít na to, proč se mi dějí určité situace, a pomůže mi, jak s tím naložit. Vždy mě překvapí, jak skvěle se dokáže na druhého nacítit a prostě vidí. Je velmi empatická, dokáže vytvořit úžasný pocit důvěry a bezpečí, takže se dokážete pustit i přes všechny strachy opravdu hluboko. Vřele moc doporučuji.

srpen 2018

Tereza V.

Adélka je skvělá žena, její citlivost, jemnost a empatie mě provedla mými problémy, pomohla mi podívat se na situaci vnitřním pohledem a řešit ji srdcem a intuicí.

Adélce moc děkuji za pochopení svého bytí a lehkost žití.

červenec 2018

Renata S.

Adélka mi pomohla se vnitřně vyrovnat, objevit v sobě své obavy a bloky a postavit se k nim čelem. Díky její trpělivosti, lidskému přístupu a Bachovým esencím jsem v sobě dokázala odbourat svůj největší blok a cítím se o mnohem lehčí. Kdykoliv jsem potřebovala, pomohla mi, byť na dálku. Tímto bych jí chtěla strašně moc poděkovat a můžu jen a jen doporučit! Je to skvělá žena na svém místě 🙂

červen 2018

Léňa Š.

Adélko, chci ti poděkovat za ty poslední kapičky „…všímám si svých potřeb…zdravě je komunikuji…“!!!

Je to teda veliké téma pro mě. Začíná mi docházet, jak to vůbec neumím… Když něco nevyjádřím, co chce, asi nemůžu očekávat, že to někdo pozná sám a udělá pro mě.

duben 2018

Jana B.

Touto cestou bych chtěla Adélce moc poděkovat za úžasnou terapii. Je pravda, že jsem jí prakticky celou probrečela, ale mělo to své opodstatnění. Prošla jsem si spousty terapiemi, ale tato byla jiná. Našla jsem s Adélkou původ mých problémů, pojmenovaly jsme je a já jsem na sobě pocítila obrovskou úlevu. Od terapie se toho spoustu změnilo, jedině k lepšímu, a tak jsem vděčná, že jsem v Adélce poznala úžasného člověka, který je na správném místě. Děkuji moc.

prosinec 2017

Simona J.

K Adélce jsem šla s obavou. Nevěřila jsem, že by mi mohla v mém problému jakkoliv pomoci. Do teď jsem navštívila už pár sezení a zatím to bylo vždy jen dočasné zlepšení. Po dvou hodinách sezení jsem odcházela lehčí, vyrovnanější a hlavně jsem objevila, že můj problém má jiné kořeny, než jsem si do teď myslela. Společně jsme našly mé bloky a dále chci pracovat na svém léčení. Moc děkuji a brzy nashledanou.

listopad 2017

Nikola S.

Adélko už podruhé VELKÉ DÍKY! Dá se jen těžko v pár větách vyjádřit pocity, které jsi dokázala ve mě vyvolat. Ty máš dar dát člověku baterku, aby si posvítil i na ty nejtmavší zákoutí v sobě. Přijela jsem k tobě se zašmodrchaným uzlem a ani jsem sama nevěděla, co chci. Odjela jsem dojatá, překvapená a vyčerpaná, ale hlavně s nádherným klidem, jistotou a obrovským odhodláním! S poznáním toho, kudy vede ta moje cesta a s odvahou se po ní vydat… Jsi báječná!!

říjen 2017

Alena M.

Doporučuji úžasnou terapeutku Adélku Tancerovou, která mi mnohokrát pomohla, když jsem někde zabloudila….. pomohla mi nahlédnout sama do sebe, abych si uvědomila, co mi brání v řešení nějakého problému nebo obtížné životní situace…. a sama už jsem cestu neviděla… Pomohla mi se na ní vrátit, a také pochopit, proč se to či ono v mém životě stalo.

září 2017

Zuzana S.

Moc děkuji Adéle za její napojení, za její čas, kdy mě prováděla katarzí a naváděla mě do větší hloubky. Děkuji za toto sdílení a navedení mě správným směrem na mé cestě. Děkuji.

srpen 2017

Petra J.

Adélce moc děkuji za pomoc se zorientováním se v citlivém problému, kdy už jsem si opravdu nevěděla rady. Ozvala jsem se Adélce a během hodinky psaní – které se neobešlo bez slz – se dostavila zvláštní hluboká úleva. Nešlo o to, že bychom to zvládly všechno vyřešit – to je delší cesta. Ale ten klid a ten směr, kterým jsem se díky ní vydala, je první velký krok doufám 🙂 Adélka se mi věnovala naplno a to i přesto, že byla zrovna na cestě na dovolenou 🙂 Umí věci ve vás objevit a pojmenovat. Umí nasměrovat. Je vnímavá a empatická. Ona ví, co dělá a dělá to báječně! Děkuju Adélko!

červenec 2017

Alena M.

Jsem moc ráda, že jsem potkala Adélku na své cestě životem… Vždy, když jsem se na ní obrátila, pomohla mi ponořit se do hloubky tématu, uvidět situaci, která se v mém životě odehrává a dostat novou příležitost ji změnit, pokud člověk chce… A za to jsem moc vděčná..

červen 2017

Zuzka S.

Jsem moc ráda, že jsem Adélku na své cestě potkala. Ve všech mých tématech – partnerských, rodinných, problémy s dětmi, mě vždy uměla navést tak, abych já sama viděla a téma v sobě zvládla zpracovat. Umí vytvořit láskyplný bezpečný prostor, přitom držet pevně zrcadlo, abych mohla přímo pohlédnout hluboko do své duše. Ach, to je tak osvobozující pocit! Za to vše jí moc děkuji a s důvěrou

červen 2017

Petra D.

S Adélkou už jsem se sešla několikrát, ne vždy se to obešlo bez slz, ale s její pomocí jsem byla schopná pojmenovat problém a pracovat na zlepšení. nevím, jak to popsat, ale hodně podobně nadaných lidí mluví tak nějak vzletně, zastřeně… u Adélky velmi oceňuji její jasnou „zemitou“ komunikaci.

červen 2017

Martina Ch.

V životě nás potkávají různé situace, se kterými si nevíme rady, nevíme proč se dějí a opakují se stále znovu a znovu. Adélka vám umožní pochopit souvislosti, dá vám klíč, jak změnit určité vzorce, a pomůže najít odpovědi na všechny vaše otázky a to ve vás samých.

červen 2017

Franta S.

S touto „průvodkyní“ se setkávám u terapeutického stolu často. Volám o pomoc s lecčím; partnerský vztah, vztah k rodičům, vztah k mému domovu, zdravotní vztah a další každodenní témata a z nich vycházející případná trápení. Adélka mě vždy s citem a trpělivostí provede k uvědomění si „co se děje“ a pojmenování možných kroků, jak z problému ven. Moc doporučuji tuto velmi vnímavou, intuitivní a zkušenou terapeutku.

květen 2017

Jarmila Springlover

Děkuji Adélce za trpělivost, se kterou se mi věnovala. Kolikrát jsem byla na krajíčku jí poslat do vzdálených míst, když jsme se dostali na kost problému, ale výsledek stojí za to! Vřele doporučuji všem, kteří touží změnit svůj život k lepšímu!

květen 2017

Petra K.

Adélky vhled je odzbrojující, s láskou ji doporučuji všem, kteří chtějí opravdu vědět a pochopit svět v sobě a okolo sebe. Pomáhá krůček po krůčku. Je skvělá terapeutka, laskavá a empatická žena.

květen 2017

Pavla N.

Formulář pro zaslání reference:

Bude zveřejněno.
Nebude zveřejněno.
Nebude zveřejněn.
Bude zveřejněna po kontrole.