On-line kurz: Výklad karet Symbolon I.

ON-LINE kurz: Výklad karet Symbolon I.

koná se:  19.4.2020, 16-19hod.

kurzovné: 390,- hrazené na účet

Před zahájením vysílání mějte připraveno:
sešit na zápisky, psací potřeby, karty Symbolon

 

Výcvik s kartami Symbolon je prodchnutý praktickými ukázkami. V každé části si odpovíte na jednu svou otázku a zároveň budete moci čerpat z vhledu mého i ostatních účastníků.

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.
Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Setkáme se on-line na platformě ZOOM přístupné z PC i mobilu 19.4.2020 v čase 16:00-19:00.

Každý registrovaný účastník obdrží odkaz a ID na online setkání emailem.

Vlastní karty Symbolon jsou doporučené.

Pojďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.

Co můžete čekat?

 • odpověď na jednu vaši otázku na 1 kartu
 • tak trochu jiný vhled do karet
 • manuál k vykládání karet pro své potřeby
 • jednoduchý a praktický návod jak pracovat se Symbolonem v každodenním životě tak, aby byl vaší podporou a pomocníkem při naslouchání své duši
 • intenzivnější vnímání své intuice
 • a porozumění její řeči
 • proniknutí do svého podvědomí bez cizích vstupů a ovlivňování

vše směřované pouze k vám samotným, neboť skutečně ovlivnit nebo změnit můžeme jen sami sebe

Pro koho?

 • pro každého, koho zajímají karty Symbolon
 • není nutná předchozí znalost práce s kartami

S kým?

 •  se zkušenou lektorkou s mnohaletou praxí
 • Symbolon používám již 20 let pro sebe i při práci s klienty
 • pracuji s jeho plným potenciálem neomezeným „knihou“Maximální počet účastníku je 10.Tento kurz je úvodní. Projdeme si základní kroky, které probíhají před samotným výkladem a jeho kvalitu velmi ovlivňují a také se naučíme aktivovat svou intuici, aby vhled do karet Symbolon byl co nejhlubší.

25.4.2020, 16-19 hod. proběhne Výklad karet Symbolon + praktická intuice II. – výklad na dvě karty

3.5.2020, 16-19 hod. proběhne Výklad karet Symbolon + praktická intuice III. – složitější výklady

Kurzy na sebe navazují a je vhodné je absolvovat všechny.

Při přihlášení na všechny tři části získáváte zvýhodněnou cenu 990,-.

 

Intuitivní kurz Symbolonu mi dal spoustu nových podnětů, jak se podívat hlouběji do svého nitra. Adéla v něm využívá svou dlouholetou zkušenost s tímto nástrojem, coby hlubinným prostupem do své duše. Děkuji moc, že jsem tento kurz našla a mohla ho absolvovat . Doporučuji každému, kdo chce najít pravdu uvnitř sebe.

Zdeňka

SYMBOLONOVÉ KARTY jsou přímou linkou do podvědomí. Otevírají emoce, zvědomují 🙏.. Pokud chcete poznat SKUTEČNÝ POTENCIÁL SYMBOLONU – Adélka s ním pracuje již 20 let!! ..používá ho při svých terapiích, odkud jej znám – je tedy odborníkem na slovo vzatým. Pokud se chcete naučit, jak se SKUTEČNĚ pomocí karet PROPOJIT SE SVÝM PODVĚDOMÍM a chcete umět rozkrývat své podvědomé vzorce skrývající se za Vašimi problémy, tento seminář Vám VELMI VELMI DOPORUČUJI ❤️

Petra

Děkuji Adélce za krásné provedení online kurzem Symbolon. Podařilo se mi opět o krůček přiblížit své intuici a vlastnímu pochopení co se zrovna děje. Myslím, že od teď pro mne budou karty užitečným pomocníkem v různých situacích ve kterých si nevím rady, nejen proto, že jsem znamení Váhy Byly to pro mne krásně strávené dva večery a jsem vděčná že byl kurz online a mohla jsem tak rozvíjet sebepoznání pomocí Symbolonu

Míša

Organizační pokyny

 • Na kurz se přihlásíte vyplněním elektronické přihlášky.
 • Kurzovné se hradí bezhotovostně předem za celý kurz, případně jiným domluveným způsobem. Vaše místo je pevně rezervováno od okamžiku, kdy jej uhradíte.
 • V případě, že se kurz nekoná z důvodu neúčasti lektora (nemoc), společně sjednáme náhradní termín a nebo Vám kurzovné za neuskutečněnou lekci v plné výši vrátím.

Cenová zvýhodnění

 • Tento on-line kurz proběhne za mimořádně zvýhodněnou zaváděcí cenu.

 

Přihláška na on-line kurz: Výklad karet Symbolon I.

hodnota kurzu: mimořádná cena 390,-

Jméno kamarádky.

Kontakt

kontakt na lektorku:
Adéla Tancerová, tel. 602 205 396

adela@tancerova.cz