BLOG

NEJSI ŠŤASTNÁ, I KDYŽ SE MÁŠ SKVĚLE

Příběhy z mého života

Z vnějšího pohledu se máš skvěle, daří se ti, měla bys být šťastná. Ale nejsi. Někde uvnitř to bolí a strádá. I když není jasné proč. Není důvod..

Ten pocit mi byl důvěrně známý. Byl život, povrchní radosti i starosti, pak prostor prázdna.. a pak já. To hezké zvnějšku se nedostávalo dovnitř. Nevyživovalo. Netěšilo. Uvnitř zůstávalo jakési konstantní smutno.

Je to ten kontrast, když ti někdo řekne: „Miluji tě.“, a ty se dál cítíš nemilovaná. Obdivně vzdychne: „Jsi krásná.“, a ty se dál cítíš ošklivá. Jsi v partě s přáteli.. a přesto se cítíš sama.

..to se znovu a znovu ozývá naše zraněné vnitřní dítě, které se uzavřelo před světem, aby nebylo dál zraňováno. Roky plynuly, my se měnili, ale tato naše část tam zůstala jako začarovaná a dál vysílá svou náladu do našeho již tolik proměněného života.

V Aktivní terapii se vydáváme znovu a znovu k těmto zapomenutým koutům duše, abychom vnesli tam vnesli světlo a lásku a navrátili tyto střípky osobnosti opět k nám samotným. Postupně dochází k scelování a mizí ta ‚izolační vrstava‘. Konečně proudí to hezké až do tvého srdce. Ožíváš na všech úrovních.

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.