Domů Kurz Zamiluj si své tělo

Zamiluj si své tělo

Kurz proběhne:
4. – 7. 7. 2024 (začátek v 19 hodin, konec v 14 hodin)
 
Místo:
Usedlost Naděje (okres Kolín, hodinu cesty od Prahy)
 
Velikost skupiny:
max. 20 osob
 
Kurzovné:  4500 Kč

Při objednávce a platbě do 31.5.2024 platí snížené kurzovné ve výši 3500 Kč.

 
Další platby:
3300 Kč ubytování a strava za osobu
k úhradě hotově přímo na místě
(po domluvě je možné si tuto částku na Usedlosti Naděje odpracovat)
 
Doprava:
ideálně autem, můžeme domluvit spolujízdu (další možnosti cesty jsou uvedené na webu Usedlosti Naděje)
 

💃 Používáš své tělo jako stroj, který vykoná, co potřebuješ?
💃 Vnímáš ho jako překážku, která ti brání stíhat tvé povinnosti?
💃 Nebo jako trest a nepřítele, protože je hnusné či nemocné?

Víš, že by pro tebe tvé tělo mohlo být parťákem. Velmi moudrým rádcem. I ochráncem.

💃 Prostě spojencem, který tě podrží. Který ti i vyjde vstříc, když budeš potřebovat.

Stála bys o to?

💃 Na kurzu tě tím provedu. Pomůžu ti s ním navázat vztah. Odkrýt hlavní bloky, kterými tvé tělo vyjadřuje nesouhlas (a ty možná zatím nevíš s čím). Uvolnit je, aby se mohl otevřít prostor pro změnu.

Je mnohem snazší se do sebe zamilovat a cítit se hezká, když chápeme, proč jsme jaké jsme.

💃 Je mnohem jednodušší se uzdravit, změnit, když slyšíme, co nám tělo říká a co od nás pro to, aby se mohlo vrátit do harmonie, potřebuje.

Práce s tělem je jednou z mých vášní. Sama jsem prošla odpojením, kdy jsem roky žila jako robot. Dělala to, co jsem „musela“. Až mě právě tělo zastavilo. Vyhoření, teploty, alergie a ekzémy. Snažilo se se mnou „mluvit“ a já ho neslyšela. To už je naštěstí minulost. Stav i nemoci. Teď je tělo můj parťák a skvělý rádce, na kterého se můžu spolehnout a se kterým se cítím dobře.

💃 Sama se sebou se cítím moc hezky. Jsem zdravá a tento stav si dlouhodobě udržuji.

I ty můžeš. Není to žádná věda.

 

Kurzovné:  4500 Kč

Při objednávce a platbě do 31.5.2024 platí snížené kurzovné ve výši 3500 Kč.

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu 3300 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu.)

 

Takové to bylo minule

 

 

💃 Na kurzu projdeš hlubokým naladěním na své tělo. Je to jiný stav než vědomí, že „mám tělo“. Je to prožitek plný cítění a informací, který otevírá srdce. Pochopení a lásku sama k sobě. Je to naladění, které uzdravuje nemoci na těle i na duši.

Z minulého kurzu ženy odjížděly rozzářené. Zamilované do sebe. I hluboce dojaté. Ještě dnes mi píší, jak jsou rády, že se kurzu zúčastnily a kolik změn se díky němu v jejich životě událo.

💃 A co konkrétně se bude dít?
V nádherném prostředí Usedlosti Naděje budeš dobíjet baterky z přírody, stromů, rybníku i sluníčka. Sytit se budeme skvělým, s láskou uvařeným vegetariánským jídlem. Každé ráno se protáhneme jemnou jógou. Přes den budeme střídat sebepoznávací a terapeutické techniky s pohybem, tancem i sdílením. A také se naučíme řádně relaxovat. Jak vypnout hlavu a cítit vnitřní klid.
Setkání probíhají v přátelském duchu. Čas příjemně plyne. Obraz tvého osobního příběhu se skládá střípek za střípkem a na konci jsme vždy udivení, že už.. už je konec.

Mým velkým darem je nejen léčit duši, ale hlavně schopnost pronést vnitřní změnu rovnou do hmotného světa. Z mých kurzů si neodvezeš vzdušné zámky, které se ti doma zboří. Stavíme společně pevné základy a domů si odvážíš svou jasnou vizi, kudy a jak chceš/budeš pokračovat dál.

💃 Odblokuj své tělo… a najdi s ním společnou řeč.

Skupina je otevřená ženám i mužům.

 

Reference

Petra reference

Dita Gabrielová

Adélko, mě tvé kurzy sedí jak poklice na hrnec. Je tam přesně tolik „esoteriky“ co je zapotřebí k tomu, aby se člověk posunul, pochopil a přitom „neulítl“ do oblak v nějaké té „eso“ bublině. A ta racionalita, zemitost, díky které se to vše dá hned použít v běžném životě. 🙂 ZA mě nabízíš prostě „top“ kurzy. Kdy jsem pochopila mnoho z „eso“ co se mi děje, co vnímám, ale dokáži s tím krásně žít a fungovat v běžném životě. 🙂

Petra reference

Markéta Mikulíčková

Myslím, že Tvoje laskavá a citlivá uzemněná ezoterika si mě přitáhla. Každý kurz mě fascinuje, jak dokážeš propojit lidi, se kterými se cítím bezpečně a vytvořit prostor k léčení mých starých bolestí a k dalšímu vnitřnímu růstu. To mě naplňuje hlubokým vděkem. A moc za to děkuji. Ta možnost se na Tebe obrátit, když si nevím rady a pocit, že s Tvou pomocí řešení vždycky najdu je obrovsky podporující 💜

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 20 osob.

Jaká je forma ubytování?

Ubytovaní jsme v nově zrekonstruovaném Apartmánu pod hvězdami. Každý má své lůžko vč. lůžkovin, prostor a sdílíme moderní sociální zařízení. Podrobnosti najdeš na www.usedlostnadeje.cz .

Jakou stravu mohu očekávat?

Strava je formou vegetariánské plné penze.

Snídaně je formou švédského stolu. Zpravidla bývá nějaká kaše, jogurt, semínka, pečivo (domácí chleba), šunka, sýr, ovoce, zelenina. Čaj, případně káva.

Oběd je vegetariánský, ale velmi chutný. K dispozici bývá polévka a hlavní jídlo. Kuchařka Janička vaří excelentně a tak i zapřisáhlí masožravci bývají spokojení.

Večeře bývá formou polévky, ale v nabídce je i pečivo, pomazánka a sladký moučník.

Také je možné využít ledničky na uložení některých svých věcí.

Pokud máš speciální dietu, prosím, informuj mě o tom a domluvíme se konkrétně.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Stačí otevřená mysl a srdce.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Usedlost Naděje

Cena

3,500.00 CZK

Umístění

Usedlost Naděje
(u Kolína)
Webová stránka
https://www.usedlostnadeje.cz/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *