Domů Kurz Očisti své vztahy

Očisti své vztahy

Kurz proběhne:

4. – 7. 5. 2023 (začátek v 19 hodin, konec v 13 hodin)

Místo:

Lipová-lázně 44 (Jeseníky)

výborná dostupnost autem i vlakem

Velikost skupiny:

max. 15 osob

Kurzovné: 

3500 Kč

(nezahrnuje náklady na ubytování a stravu)

Další platby:

1650 Kč ubytování za osobu

k úhradě hotově přímo na místě

Doprava:

ideálně autem, nebo vlakem do zastávky Lipová-lázně

můžeme domluvit spolujízdu

 

💋💋 Sotva začneme dospívat a tělo prochází proměnou z dětského na dospělé, otevírá se nám zároveň oblast vztahů. Intimita, sexualita, partnerství, naše hranice a sebehodnota jsou úzce propojené. V proudu života si začneme vytvářet vzorce chování a přesvědčení, jak o sobě, tak o druzích a tyto nás v podvědomí provázejí dále v dospělosti.

Na kurzu pro tebe vznikne prostor své vztahy nahlédnout, podívat se, jak je tvoříš. Kde to drhne a naopak, co je skvělé. A přímo na místě budeš mít příležitost změnit své nastavení. Srovnat si je tak, aby ses v nich cítila skvěle po všech stránkách. Když máme klid a harmonii v sobě, okolí to podvědomě vnímá a reaguje podle toho.

Dovol si ponořit se do sebe, do svého vědomí, do svého srdce.

💋💋 Rozpomenout se na své intimní vztahy, jít do jejich hloubky a pravdy.

Otevřít i bolestivá místa, uzřít je a přijmout.

💋💋 Nově pohlédnout na svůj autentický potenciál, rozpoznat své hranice i vášnivé a divoké tělo.

Naslouchat mu, vnímat jeho potřeby, milovat ho v celé jeho kráse.

Objevit laskavost k sobě.

💋💋 Budeme se nořit do tématu vztahů, milování a intimity. Co nám přináší, co otevírají, jaké prožitky se ukládají do našeho nitra, co si dále neseme. Jak se přijímáme a otevíráme muži? Pojďme společně vnímat a pochopit své tělo. Osvobodit se. Poléčit, co nás tíží, kde se nepřijímáme. V jakém místě nám to drhne, i když možná nevíme co to konkrétně je, jen vnímáme tíhu, chvění, stud, bolest ad. Možná objevíme i zcela netušená zranění.

💋💋 Budeme mít možnost společně přepsat staré vzorce, nefunkční přesvědčení, bolesti a křivdy. Uzdravit se a narovnat. Postavit se do své síly a svého plného potenciálu lásky.

Otevřeme se více do jemnosti, odevzdání, důvěry, vášně, hloubky prožitků, otevření těla. Jsi krásná. Dokonalá. Nemusíš si přízeň „kupovat“ tím, že děláš něco, s čím nesouzníš.

💋💋 Být si blíže, lépe si porozumět, odhalit kým jsi a po čem toužíš. Plně se přijmout a otevřít své srdce do lásky.

Naše setkání bude podpořeno krásnou přírodou, která ti umožní jít více do hloubky, odpočinout si, zregenerovat, vystoupit ze všednosti a spojit se s její léčivou silou. Setkáš se s podobně naladěnými ženami ve vzájemném propojením a sdílení příběhů. V bezpečném prostředí důvěry a vnímavosti. Vše budeš moci využít a začlenit do své každodenní praxe.

💋💋 Setkání je určeno pro ženy jakéhokoli věku. Je velmi silné a léčivé nejen pro přítomné ženy, ale také pro předcházející i budoucí generace žen. Můžeme přepsat nefunkční vzorce, které nám už neslouží, abychom mohly vykročit do nového života v souladu se sebou, do zdravých vztahů v harmonii s naším tělem, srdcem, intimitou a sexualitou.

 

Kurzovné:  3500 Kč

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování 1650 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu. Stravu si zajišťujeme sami.)

 

Takové to bylo minule

 

Na semináři:

✨️ Autenticky a bezpečně prožiješ uložené vzpomínky
✨️ S nadhledem protřídíš, co je pro tebe přínosem a co tě zbytečně zatěžuje
✨️ Vědomě vytvoříš nové postoje, které tě budou dlouhodobě podporovat

Zároveň se naučíš:

✨️ Věnovat plnou pozornost sobě a vnitřním procesům
✨️ Transformovat je do zdravé podoby
✨️ Uvolnit se v hluboké relaxaci
✨️ Rozšíříš své intuitivní vnímání

Bonusem:

✨️ Načerpáš svěží energii v krásné přírodě
✨️ Vystoupíš z každodennosti a všednosti
✨️ Prožiješ něco nového
✨️Setkáš se se stejně naladěnými ženami

 

Vše, co prožiješ, můžeš využít a začlenit do každodenního života.

 

Reference

Petra reference

Pavla Němcová

Tento kurz jsem absolvovala dokonce 2x! Velmi mi pomohl změnit svůj názor sama na sebe i na své vztahy. A i když jsem to tolik nečekala, opravdu se změnilo mé intimní prožívání! Děkuji a doporučuji.

Petra reference

Dita Gabrielová

Díky za každý kurz, který jsem s tebou mohla projít. Ty následné proměny jsou neuvěřitelné. Uvědomuji si dílek za dílkem, můj život mi dává smysl i to, proč to muselo dojít až tam, kam to došlo. Děkuji a vřele doporučuji. Na kurzech zažívám faktické proměny, žádné iluze.

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 15 osob.

Jaká je forma ubytování?

Pro naše potřeby máme celou chatu. Z vnějšku možná nevypadá (zatím) nejlépe, ale uvnitř je celá zrekonstruovaná. Ubytování jsme ve 3-4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sprchu a toaletu. Postele jsou velmi příjemné. K dispozici máme 2 kuchyňky s lednicemi, vařičem a konvicí. Program probíhá ve skvěle ozvučené meditárně. K zázemí patří i sauna, kterou je možné použít po domluvě za poplatek 200,-/osoba. Před chatou máme prostor na posezení.

Jakou stravu mohu očekávat?

V současné době se stravujeme z vlastních zásob a na obědy chodíme do místních restaurací. Již máme vytipované takové, které skvěle vaří.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

 

Chata v Lipové

Máme ji celou pro svou potřebu. Nenech se odradit pohledem zvenčí. Uvnitř je krásně zrekonstruovaná a poskytuje nám maximální pohodlí. Uvnitř jsou 3-4 lůžkové pokoje, každý s vlastní sprchou a toaletou. K dispozici máme skvěle ozvučenou meditárnu, 2 kuchyňky a saunu. Na hranici pozemku nás podporuje památný strom jasan. Nad námi se rozkládají stráně a lesy. Před chatou teče potok Staříč. Je to ráj pro duši.

Událost je ukončena.

Cena

3,500.00 CZK

Umístění

Lipová - lázně

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *