Domů Kurz Mámy a dcerky (6-10 let)

Mámy a dcerky (6-10 let)

Zvu tě na víkend plný hravosti, tvoření, porozumění a ženských darů. Užij si ho se svou dcerkou!
.
Vztah mámy a dcery je naprosto jedinečný a ovlivňuje kvalitu našeho života celoživotně. Vždy se do něj vyplatí investovat.
.
Někdy nás rodičovství vede do poloh, ve kterých se nemusíme cítit úplně dobře a pro samou dospělost zapomínáme na hravost. Na kurzu budeme vytvářet spoustu krásných zážitků plynoucích na společné vlně tvořivosti.
.
Kurz je vhodný pro dívky přibližně ve věku 6-10 let.
.
Můžete se tedy těšit na hravost, tvoření, čarování a vzájemné poznávání netradičním způsobem. Možná na tebe vykoukne i tvá vnitřní holčička.
.
Moc se na vás těším.
Adéla
.

Předprodejová cena: 3000 Kč (maminka + dcera) – platná do 31.8.2022

Plná cena: 4000 Kč (maminka + dcera) – platná od 1.9.2022

.

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu ve výši 2100 Kč na osobu, (tj. 4200 Kč na maminka + dcera). Toto se platí samostatně na místě při příjezdu.

DATUM

20. – 22. května 2022

ČAS

19:00 – 15:00

CENA

2 500,- Kč
(máma + dcera)

MÍSTO

Usedlost Naděje (Středočeský kraj)

 

Reference

 

Petra reference

Míša Ivanisková

Adélka mi pomohla najít v sobě odvahu a otevřít těžké nezpracované téma, které v sobě táhnu již mnoho životů. S Adélkou nejde o hraní si, ale o tvrdou práci od rána do rána, díky čemuž se výsledky dostaví o to rychleji 😁 Samozřejmě dbá i na to, že každý jsme individuální a proto si nechá zvolit, co chcete absolvovat a nikdo není do ničeho tlačen. Vše je dobrovolné a je jen na nás kdy a jak moc se posuneme. Pokud byste rádi udělali krok vpřed ve Vašich tématech, s důvěrou se obraťte právě na Adélku. Kolektiv, který Adélka k sobě přitahuje též stojí za zažití 😺

Petra reference

Veronika Chourová

Vřele doporučuji Adélku, její vedení a vhledy během terapie jsou úžasné. Laskavým a dle situace daným způsobem vám ukáže, kde je zakopaný pes a co s tím. Nejúžasnější pro mě byl zatím jeden víkendový seminář Životem ženy. Co tam se otvíralo a čistilo bylo až neuvěřitelné. Těším se na další. To se nedá popsat to se musí zažít. 😊 Neváhejte Adélku oslovit, je to žena s velkým Ž a hlavně s velkým ❤️❤️

Nejčastější otázky

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát.

Jaká je forma ubytování?

Ubytování je ve společné rozlehlé místnosti. Každý má svou postel včetně lůžkovin. V Usedlosti je i dostatek sociálních zařízení, která jsou ke společnému užívání. Vše si můžeš prohlédnout na webové stránce Usedlosti Naděje.

Po domluvě je možné rezervovat si samostatný apartmán pro 4 osoby s vlastním sociálním zázemím.

Jakou stravu mohu očekávat?

Strava je formou plné penze.

Snídaně je formou švédského stolu. Zpravidla bývá nějaká kaše, jogurt, semínka, pečivo (domácí chleba), šunka, sýr, ovoce, zelenina. Čaj, případně káva.

Oběd je vegetariánský, ale velmi chutný. K dispozici bývá polévka a hlavní jídlo. Kuchařka Janička vaří excelentně a tak i zapřisáhlí masožravci bývají spokojení.

Večeře bývá formou polévky, ale v nabídce je i pečivo, pomazánka a sladký moučník.

Také je možné využít ledničky na uložení některých svých věcí a případně si připravit něco svého. S ohledem na program a skupinu však není vhodné samostatné vaření jednotlivců.

Pokud máš speciální dietu, prosím, informuj mě o tom a domluvíme se konkrétně.

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 25 osob.

Co když onemocním?

V současné době se snažím o maximální vstřícnost a tyto výjimečné případy řeším individuálně.

Obecně platí, že při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • méně než 14 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 500,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Datum

16 - 18 Zář 2022

Čas

19:00 - 15:00

Cena

3,000.00 CZK

Umístění

Usedlost Naděje
Nesměň 45 (okres Kolín)
Webová stránka
https://www.usedlostnadeje.cz/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.