Domů Kurz Důvěra v muže

Důvěra v muže

Kurz proběhne:
30. 5. – 2. 6. 2024 (začátek v 19 hodin, konec v 14 hodin)
 
Místo:
Usedlost Naděje (okres Kolín, hodinu cesty od Prahy)
 
Velikost skupiny:
max. 20 osob
 
Kurzovné: 4500 Kč

Při objednávce a platbě do 30.4.2024 platí snížené kurzovné ve výši 3500 Kč.

 
Další platby:
3300 Kč ubytování a strava za osobu
k úhradě hotově přímo na místě
(po domluvě je možné si tuto částku na Usedlosti Naděje odpracovat)
 
Doprava:
ideálně autem, můžeme domluvit spolujízdu (další možnosti cesty jsou uvedené na webu Usedlosti Naděje)
 

Otevři se plnému prožívání lásky v radosti a lehkosti.

🍀 Zranění z minulosti nám brání otevřít se lásce a budovat fungující láskyplné vztahy.

Pojďme společně udělat ve tvém životě změnu.

🍀 Důvěra v muže je jedno ze stěžejních témat radostné a naplněné ženy. K prožívání smysluplných vztahů, partnerství, mateřství, lásky a také intimity potřebujeme znovu obnovit důvěru k mužům. Nejen svou vlastní, ale celé generace žen před námi, které se mužů bály a dělaly, co bylo potřeba, aby je neztratily. Potlačovaly sebe na úkor ostatních. Tato zranění si neseme dále. Bolest, obavy, strach z ublížení, nedůvěru, hluboký smutek, automatické obranné reakce, uzavření.

Pro naplněný život potřebujeme ale uvolnění, odevzdání, ponoření se, otevřené srdce. A to bez důvěry, a především bez důvěry k mužům nepůjde. Jak ji ale znovu získat?

🍀 Toužíš žít naplněný život a partnerství v lásce?
🍀 Chceš otevřeně komunikovat a přestat se bát, že přijde zrada a odmítnutí?
🍀 Přeješ si harmonický domov s láskyplnými vztahy?
🍀 Sníš o vzájemném porozumění, respektu a přijetí?
🍀 Ráda bys ukončila ty věčné hádky a nedorozumění, ale nevíš jak?

Bohužel mnoho z těchto zranění a nedorozumění si v sobě neseme ze vztahu k otci. Prvnímu muži našeho života. Pokud chceme znovu získat důvěru k mužům, potřebujeme tomuto stěžejnímu vztahu věnovat pozornost. Vyléčit zranění, přijmout, že i náš otec nás miluje a vždy dělal, jak v danou chvíli nejlépe dovedl. Jakkoli málo by se nám to mohlo zdát. Potřebujeme najít smíření s naší minulostí a jít dále v lásce a důvěře. Osvobodit se do radosti a plnosti prožívání.

 

Kurzovné:  4500 Kč

Při objednávce a platbě do 30.4.2024 platí snížené kurzovné ve výši 3500 Kč.

​(Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu 3300 Kč / osoba. Toto se platí samostatně na místě při příjezdu.)

 

Takové to bylo minule

 

 

🍀 Udělej ten krok právě nyní. Připravila jsem úžasnou příležitost, kde v bezpečném kruhu vzájemného propojení půjdeme do hloubky toho důležitého tématu. 

Dovol si obnovit důvěru k mužům a plně se otevřít lásce.

🍀 Během prožitkových technik budeme odhalovat místa, která bolí a hledat úlevu, uvolnění a vytvoříme novou zkušenost důvěry. Půjdeme jen do takové hloubky, jakou budeš aktuálně potřebovat. 

Pro tyto niterně léčivé kurzy využívám své dlouholeté terapeutické a facilitátorské dovednosti. Témata otevírám postupně, s velkou citlivostí a laskavostí. Plně podporuji vaše schopnosti prožitku i léčení. 

🍀 Společně odložíme vše, co vám už neslouží tak, aby bylo možné se naplno otevřít do autentického prožívání lásky a důvěry.

Přijmi svou minulost, abys mohla odložit všechny křivdy a začít nově prožívat své vztahy v důvěře, otevřeném sdílení a propojení. 

 

Reference

Petra reference

Dita Gabrielová

Adélko, mě tvé kurzy sedí jak poklice na hrnec. Je tam přesně tolik „esoteriky“ co je zapotřebí k tomu, aby se člověk posunul, pochopil a přitom „neulítl“ do oblak v nějaké té „eso“ bublině. A ta racionalita, zemitost, díky které se to vše dá hned použít v běžném životě. 🙂 ZA mě nabízíš prostě „top“ kurzy. Kdy jsem pochopila mnoho z „eso“ co se mi děje, co vnímám, ale dokáži s tím krásně žít a fungovat v běžném životě. 🙂

Petra reference

Markéta Mikulíčková

Myslím, že Tvoje laskavá a citlivá uzemněná ezoterika si mě přitáhla. Každý kurz mě fascinuje, jak dokážeš propojit lidi, se kterými se cítím bezpečně a vytvořit prostor k léčení mých starých bolestí a k dalšímu vnitřnímu růstu. To mě naplňuje hlubokým vděkem. A moc za to děkuji. Ta možnost se na Tebe obrátit, když si nevím rady a pocit, že s Tvou pomocí řešení vždycky najdu je obrovsky podporující 💜

Nejčastější otázky

Jaká je velikost skupiny?

Velikost skupiny je maximálně 16 osob.

Jaká je forma ubytování?

Ubytovaní jsme v nově zrekonstruovaném Apartmánu pod hvězdami. Každý má své lůžko vč. lůžkovin, prostor a sdílíme moderní sociální zařízení. Podrobnosti najdeš na www.usedlostnadeje.cz .

Jakou stravu mohu očekávat?

Strava je formou vegetariánské plné penze.

Snídaně je formou švédského stolu. Zpravidla bývá nějaká kaše, jogurt, semínka, pečivo (domácí chleba), šunka, sýr, ovoce, zelenina. Čaj, případně káva.

Oběd je vegetariánský, ale velmi chutný. K dispozici bývá polévka a hlavní jídlo. Kuchařka Janička vaří excelentně a tak i zapřisáhlí masožravci bývají spokojení.

Večeře bývá formou polévky, ale v nabídce je i pečivo, pomazánka a sladký moučník.

Také je možné využít ledničky na uložení některých svých věcí.

Pokud máš speciální dietu, prosím, informuj mě o tom a domluvíme se konkrétně.

Pro koho je kurz vhodný?

Odpověď je jednoduchá – pro každého. Nepotřebuješ nic speciálního umět nebo znát. Stačí otevřená mysl a srdce.

Co když onemocním?

Při zrušení účasti:

  • více než 14 dnů před začátkem kurzu – vracím plné kurzovné
  • 14 až 7 dnů před začátkem kurzu – je účtován stornopoplatek 1000,- Kč, zbytek uhrazených peněz vracím nebo je možné se domluvit na jejich převedení na jiný kurz či službu, které nabízím
  • méně než 7 dnů před kurzem – je účtován 100% stornopoplatek ve výši kurzovného, nebo je možné za sebe najít náhradníka.

Zdravotní způsobilost

Vstupem na kurz čestně prohlašuješ, že jsi zdravá a nejsou ti známy důvody či jiné okolnosti (například kontakt s osobou Covid pozitivní), proč by ses nemohla kurzu zúčastnit.

Prosím o vzájemnou ohleduplnost v tomto směru.

Pokud užíváš jiné léky, především psychofarmaka, informuj mě o tom, prosím, v políčku „Poznámka“ v Objednávce. (Jde především o léky a nemoci, které by mohli mít vliv na tvůj stav během kurzu.)

Usedlost Naděje

Událost je ukončena.

Cena

3,500.00 CZK

Umístění

Usedlost Naděje
(u Kolína)
Webová stránka
https://www.usedlostnadeje.cz/

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *