BLOG

JAK VYPADÁ ŠTĚSTÍ?

Příběhy z mého života

Často si navzájem přejeme hodně štěstí.. Jenže, co to je štěstí? A jak vypadá? Kdo ho změří a čím? A musí to být jen ty dokonalé podmínky a okamžiky?

Prožila jsem velmi zvláštní okamžiky, které mi změnily celé vnímání toho, jak vypadá štěstí. Bylo to v okamžiku porodu Marušky. Porodila jsem mrtvou holčičku. A v té chvíli plné nevýslovné bolesti, ve chvíli, kdy život byl peklem, jsem najednou ucítila obrovský příliv pocitu štěstí a naplnění, že svou holčičku držím v náručí, že jsem jí nedala a mohla s ní prožít těch nezapomenutelných 9 měsíců. Peklo v ráji a ráj v pekle.

Každým rokem skláním svou hlavu níž a níž před moudrostí vesmíru. Jak málo víme o tom, co je pro nás dobré i co nám skutečně přinese dlouhodobý pocit štěstí, spokojenosti a naplnění. Naše mysl pro nás má mnoho nápadů a představ, jak to štěstí, ten náš dokonalý život, má vypadat. Ale je-li tomu skutečně tak, nám napoví až srdce.. a čas.

Většina společnosti to shledává stále velmi pobuřujícím, když říkám, že jsem šla za svým srdcem. Že nemám logické argumenty, jen pocit. Pocit uvnitř, jakési volání, vědomí, že toto je má cesta, kdy na jejím (mezi)konci jsem se zastavila s mírem v srdci, že bych nic neudělala jinak. Naplněná láskou i bolestí..

Někteří lidé mají moc dětí, moc peněz, moc starostí, jiní málo nebo žádné děti, peníze, starosti. Každý podle svého příběhu. Všechno je správně. Zkuste si prožít, třeba jen na chvilku, že tak jak to je TEĎ, je SPRÁVNĚ. ..a najdete svůj pocit a prožitek spokojenosti. Štěstí.. které není závislé na vnějších okolnostech. Cítíte to..?

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.