BLOG

DŘINA NEBO LEHKOST? CO JE VÍC?

Příběhy z terapie

Co musíte udělat pro to, abyste si něco zasloužili? Jak moc se musíte nadřít?

Měla jsem terapii s jednou mladou úspěšnou ženou. Zabývaly jsme se otázkou, čím to je, že k nim miminko nepřichází.. mluvily jsme o mnohém.. hned několikero překážek stálo v cestě.

Jednou z nich bylo její silné přesvědčení, že aby něco stálo opravdu za to, aby to mělo tu správnou hodnotu, musí se pro to opravdu nadřít, musí tomu dát mnoho času a péče a překonat mnohé překážky.. Koukala jsem na ni, před očima mi běhaly obrázky z jejího života a cítila jsem velikou bolest z toho všeho překonávání a odříkání.

Zrovna nedávno jsem totiž psala jedné ženě, že když jdu tím správným směrem, věci se dějí lehce a hladce. Prostě plynou, jedno přirozeně navazuje na druhé, přicházejí různé pomoci a rady. Někdy se proces pozastaví, ale jen proto, aby něco dozrálo nebo nastal ten správný čas. Takový proces mě naplňuje radostí, vykračuji si lehkým krokem a nechávám se nést proudem života.

A teď tu koukám na tu ženu, která to má nastavené úplně jinak.. Jako by to, co vytvořím v radosti bylo méně hodnotné než to, co ona vytvoří v bolesti.. Chvíli jsme nad tím přemítaly, pociťovaly, co nám které naladění přináší do života.. A ona chce to miminko, tu nesmírně cennou a důležitou bytost.. Pravda, už se pro ně nadřela dost. Jenže které to dost je opravdu DOST? Chycená ve své vlastní pasti.. Rozhodla se sestoupit do svého nitra a přepsala ten zákon.. Svůj život tvořím lehce a s radostí ❤ Držím ji palce.

A jak to máte vy? Jak moc si musíte svůj úspěch zasloužit a vydřít?

(PS: Tímto příspěvkem nevylučuji, že jsou skutečně situace, když je třeba zatnout zuby, zabrat a dotáhnout to do konce. Mluvím tu o základním životním postoji a naladění.)

Adéla Tancerová

Jsem průvodkyně životní změnou, lektorka, regresní terapeutka

Pomáhám vám pochopit, překonat a změnit bolavé či nepřehledné situace, abyste byli ve svém životě šťastní a uměli i do budoucna čelit výzvám.

Primárně se specializuji na práci s nevědomými vzorci, prvotním traumatem, přepisem limbického otisku a léčení rodových linií.

Není nic, s čím byste se měli přede mnou stydět. Najdete u mě porozumění a přijetí celého vašeho příběhu. Nezáleží na minulosti, ale na přítomnosti a kam chceme směřovat v budoucnosti.

Každý problém má řešení. I ten váš.

Toto je mé životní krédo:

Bože, dej mi sílu změnit to,

co změnit mohu.

Dej mi pokoru přijmout to,

co změnit nemohu.

A dej mi moudrost,

ať jedno od druhého rozeznám.

Cítíte, že potřebujete mou podporu? Objednejte si náš společný čas s vaším tématem. Svůj termín si můžete vybrat přímo v rezervačním programu Reservio.